• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
BOZDAĞ’DAN TAM DESTEK

BOZDAĞ’DAN TAM DESTEK

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Boğazlıyan Belediyesini ziyaret etti. Ziyarette; Boğazlıyan’ın 2023 vizyonu ve projeleri konuşuldu, geleceğe dair önemli mesajlar verildi.

 

Boğazlıyan’da devam eden yatırımları ve gerçekleştirilmesi planlanan projeleri incelemek ve istişare için gelen TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Boğazlıyan Belediyesini ziyaret etti, projelerin destekçisi olacağını söyledi, gerçekleştirilecek projelerin 2023 vizyonunda tamamlanarak hizmete sunulacağının müjdesini verdi.

 

Boğazlıyan’a çeşitli programlar ve ziyaretler gerçekleştirmek için gelen TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, bir dizi ziyaretin ardından Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve partililer tarafından karşılanan Bozdağ, ilçede devam eden belediye yatırımları ve belediye çalışmaları hakkında Başkan Coşar’dan brifing aldı, gerçekleştirilecek projelerin 2023 vizyonunda tamamlanarak hizmete sunulacağının müjdesini verdi.

-“BOĞAZLIYAN’A DEĞER KATACAK”-

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den ipi göğüsleyerek Boğazlıyan Belediye Başkanı seçilen  Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüşen Bozdağ, “Bugün Boğazlıyan’a hem teşekkür ziyareti hem de belediye tarafından yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında brifing aldık. Boğazlıyan son yıllarda büyük değişim yaşıyor. Belediye Başkanımızın Boğazlıyan’a değer katan çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Boğazlıyan da devam eden ve yapılması planlanan projelerin destekçisi olacağız. Gerçekleştirilecek projeler 2023 vizyonunda tamamlanarak hizmete sunulacak” dedi.

-“ONUR DUYDUK”-

Boğazlıyan’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’ı Boğazlıyan’da ağırlamanın onurunu yaşadığını belirten Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, “Sayın Bakanımızın ziyareti hem bizleri hem de hemşerilerini mutlu etti” dedi.

-“ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK SÜRECEK”-

Başkan Gökhan Coşar, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’ın ziyaretini değerlendirdiği konuşmasında; “Devam eden projelerimizi inceleyen ve gerçekleştirecek projeler hakkında bizlere samimi düşüncelerini aktaran ve her daim desteklerini belirten bakanımıza şükranlarımızı sunuyor, halkım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Boğazlıyan’ımızın her geçen gün daha iyiye gitmesi için büyük özveri ile çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz” diye konuştu.

Boğazlıyan’ın daha da gelişmesi için birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını söyleyen Başkan Coşar, şu ifadelere yer verdi:

“Halkımıza her zaman kapımız açıktır. Halkımızın sorunlarını dinleyerek elimizden geldiğince çözüm üretmek için gayret sarf ediyoruz. Bizler hep birlikte elimizden geldiğince çalışmalarımızı artırarak devam ettiriyoruz.”

-“BOĞAZLIYAN DA HERKES MEMNUN OLACAK”-

Boğazlıyan da her kesim ile istişare ettiklerini ve ilçenin geleceğini planladıklarını aktaran Başkan Coşar, “Bu istişarelerimizi gerek Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay, gerek TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ ve Milletvekili Yusuf Başer, olmak üzere ilgili yerlere ziyaretler gerçekleştirerek paylaşıyoruz. Boğazlıyanla ilgili projelerimiz değerlendiriliyor. Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız, Sayın Bakanımız ve Milletvekilimiz, her projenin destekçisi ve takipçisi olacaklarını belirttiler. Bu nedenle; Boğazlıyan halkının memnun olacağı, hiç kimsenin rahatsız olmayacağı güzel bir planlamayla Boğazlıyan’ın geleceğini inşa etmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM