• DOLAR
  %-0,10
 • EURO
  %0,13
 • ALTIN
  %0,28
 • BIST
  %0,31
BOZOK’UN TANITIM GÜNLERİ

BOZOK’UN TANITIM GÜNLERİ

Yozgat Bozok Üniversitesi, Ankara Altındağ Belediyesi tarafından Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı. 100’e yakın devlet ve vakıf üniversitelerinin tanıtım stantlarının bulunduğu fuarda çeşitli eğitim kurumları, belediye gençlik birimleri ve diğer kuruluşlar yer aldı. Etkinliğe öğrenci ve veliler yoğun ilgi gösterdi.

Başkent Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen eğitim fuarının açılış törenine Altındağ Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Eski Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Üniversite Rektörleri, ATO Başkanı Gürsel Baran, Bozok Üniversitesi adına Medya Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Hüdai Ateş, Müdür Yardımcısı Hatice Başar ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı personeli katıldı.

Altındağ Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı fuarın açılışında yaptığı konuşmada; “Yükseköğretim Kurumları sınavına giren öğrencilerin doğru tercih yapmalarına destek olmak, doğru meslek, bölüm ve üniversite tercihlerinde yol göstermek üzere düzenlediğimiz etkinliğimize katılım gösteren üniversitelerimiz ve destek veren ilgili kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Aynı zamanda öğrenci başkenti olan Ankara’mızda öğrencilerimize öğrenim hayatlarına katkıda bulunmak önceliklerimiz arasındadır. Üniversite sınavına giren öğrencilerimize hayırlı olmasını temennisi ile öğrenim hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesimi ile tercih fuarı ziyaretçilere açıldı.

Bozok Üniversitesi standının katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü fuarda Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve beraberindeki heyet de, üniversite stantlarını ziyaret ederek Üniversite temsilcilerinden bilgi aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM