• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Boztepe, Gönüllere Dokundu

Boztepe, Gönüllere Dokundu

Ak Parti’nin Vizyoner Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı Volkan Boztepe, aday adayı olduktan sonra çalışmalarını hızlandırdı. Boğazlıyan’a kazandırılan projelerde aktif rol alan Boztepe, Vatandaşları ziyaret edip, onların sorunlarını dinleyerek Boğazlıyan’a yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulundu. Boztepe’ye inandıklarını belirten vatandaşlar, genç, dinamik ve eğitimli bir başkanın Boğazlıyan’a çok faydalı olacağını söyledi.

Boğazlıyan Belediyesi’nin hemen hemen her projesinde emeği geçen Belediyenin genç dinamik çalışkan Çevre Mühendisi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Volkan Boztepe’nin Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkan aday adaylığını açıklaması İlçe halkından oldukça olumlu tepkiler aldı.

Aday adaylığı süresince İlçe vatandaşları; Volkan Boztepe’yi hangi görüşten olursa olsun destekleyeceklerini ifade ederken, Boğazlıyan’daki meslek kariyeri boyunca İlçe halkını yaşlı, genç, kadın erkek demeden kısacası ayırt etmeden hizmet ettiği ve bu süreçte halkın sorunlarına her zaman çözüm üretmesi onu halkın sevgilisi, Belediye’nin genç dinamik yüzü haline getirdi.

Derin bir sevdayla bağlı olduğu Boğazlıyan’a daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan aday adaylığına başvurusunu yaptığını hatırlatan Volkan Boztepe, “Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Boğazlıyan için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım. Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim” dedi.

Belediye’nin Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Volkan Boztepe, aday adaylığı süreçlerinin artık tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, bütün aday adaylarına da başarı dileklerini iletti.

İlçedeki birçok projede yer aldığının altını çizen Boztepe, “Boğazlıyan ilçesini sürekli bir adım öne taşımak için elimden geleni hatta gelmeyeni de yaptım. Hangi görüşten olursa olsun tüm vatandaşlarımıza kamu kurumu olmanın verdiği sorumlulukla eşit ve adil hizmet ettim. Bu anlayışımız karşısında ilçedeki tüm vatandaşlarımızın sevgisini ve saygısını kazandım. Bu da benim hayatım boyunca kazandığım en değerli ödüldür” dedi.

Volkan Boztepe, seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinin adayı olması halinde seçimleri kazanmak için elinden geleni yapacağını belirterek “2008 yılında Boğazlıyan Belediyesinde başladığım meslek kariyerim halen sürmekte olup, her kademesinde çalıştığım Belediyede kazandığım bilgi birikimimi Belediye Başkanı olarak halkımızla paylaşmak isterim. Bu süreçlerde hazırladığım projeler göz önünde bulundurulduğunda, eğitimini aldığım çevre mühendisliği biliminin çok üstüne çıkarak farklı projeler üretmek sureti ile Halkımıza hizmet ettiğim kanısındayım.

Cumhurbaşkanımızın 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Başkan Adaylarımızın belirlenmesinde; liyakat, disiplin, üretkenlik ve çalışkanlık kriterleri baz alınacaktır talimatına istinaden Boğazlıyan İlçe Teşkilatına giderek Boğazlıyan Belediyesi Başkan Aday Adaylığına başvuruda bulundum.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Boğazlıyan İlçesinde bir başarı hikayesi yazabilmemiz için meslek kariyerinde bir başarı hikayesi olan şahsımın adaylığının Devletimize ve İlçe Halkına hayırlı olmasını dilerim bütün partilerin tüm adaylarına şimdiden başarılar dilerim” açıklamasında bulundu.

-“AKTİF ROL ALDIĞI BAZI PROJELER”-

Boğazlıyan Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Volkan Boztepe; 25 Milyon TL bütçe ile İller Bankası Kayseri Bölge Müdürlüğünün en büyük projelerinden olan Boğazlıyan İçme Suyu Projesi başta olmak üzere Belediye ayağını yürüten mühendis olarak ön plana çıkarak,  aynı zamanda Orta Anadolu’nun en büyük hayvan pazarı olan Boğazlıyan hayvan pazarının üzerinin 15 Milyon TL’lik çelik konstrüksiyon çatı ve güneş enerjisi santrali ile kapatılması projesinin startını verdi. Yozgat ilinin en modern Mezbahanesini Orta Anadolu Kalkınma Ajansına sunduğu ve hibe almaya hak kazandığı proje ile belediyenin kasasından para çıkmadan inşa edilmesinde büyük rol oynadı.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılında açtığı proje yarışmasında ise, ‘Entegre Et İşleme Tesisi Projesi’ ile Kayseri ve Sivas Büyükşehir Belediyeleri ile Yozgat Belediyesi ve bu illerin Valilik Makamlarının sunduğu projelerle yarışan Boztepe, bu kurumları geride bırakarak birincilikle Entegre Et İşleme Tesisi Projesini Boğazlıyan’a kazandıran isim olurken, toplamda 45 Milyon TL’lik yatırımların Boğazlıyan’a kazandırılmasında aktif rol aldı.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM