• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %0,47
BU İHANETİ UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ

BU İHANETİ UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Türkiye’ye 15 Temmuz’da çok büyük ihanet edildiğini belirterek, bu ihaneti unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını belirterek, “Bu vatanın, bu milletin ayakta kalmasını şehitlerin kanlarına ve canlarına borçluyuz. Milletimize karşı yapılan bu ihanete hep birlikte karşı koyduk. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bozok Yaylası’nın yiğit evlatları da Boğazlıyan’ımızda çok gür bir sesle hainlere mesaj verdi” dedi.

“15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında açıklamalarda bulunan Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “İnşallah Cenab-ı Allah bize bir daha böyle kötü günleri yaşatmasın. 4 yıl önce Türkiye’miz tarihindeki en büyük ihanetlerden birisini yaşadı. 15 Temmuz 2016’da Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları öyle yürüdü ki, FETÖ’sünden, Amerika’sına, batısına, Avrupa’sına kadar hepsinin içi titredi. Milletin olduğu yerde başka bir güç yoktur. Halkın iradesinin bulunduğu yerde başka hiçbir güç yoktur” dedi.

15 Temmuz’un bir ihanet olduğunu vurgulayan ve bunu asla unutmayacaklarını, unutturmayacaklarına dikkat çeken Başkan Düğenci, 15 Temmuz’un simge ismi Kahraman Askerimiz Şehit Ömer Halis Demir başta olmak üzere 251 şehidin şahsında,  zalimlerin ve hainlerin hanelerine düşen birer ateş, çağlara ve nesillere yol gösteren birer meşale, hiçbir hainin bir daha cesaret edemeyeceği bir kahramanlık destanı olduğunu vurgulayarak, 2 bin 196 gazinin ihanete karşı dik duruşun yer yüzündeki makamı olduğunu ifade etti.

Başkan Düğenci, şu şekilde devam etti.

“Bu kararlılıkla bir kez daha milletimizin şeref ve istiklali için cennete kanatlanan başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve şükranla yâd ediyor, bu şanlı direniş sürecinde gazilik mertebesine erişen kahramanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.

15 Temmuz Destanının 4. yıldönümünde vatanımıza, milletimize, devletimize, dinimize kast eden hain terör örgütü ve işbirlikçilerini unutmadığımızı, unutmayacağımızı ve unutturmayacağımızı bir kez daha altını çizerek söylüyoruz.”

Başkan Osman Düğenci, bu vatanın, bu milletin ayakta kalmasını şehitlerin kanlarına ve canlarına borçlu olduğunu belirterek, “Milletimize karşı yapılan bu ihanete hep birlikte karşı koyduk. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bozok Yaylası’nın yiğit evlatları da Boğazlıyan’ımızda çok gür bir sesle hainlere mesaj verdi, dünyaya  mesaj verdi” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM