• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,59
 • ALTIN
  %-0,41
 • BIST
  %2,25
BU OKUL PROJEYE DOYMUYOR

BU OKUL PROJEYE DOYMUYOR

Boğazlıyan Fatih İlkokulu eTwinning kapsamında bir projeye daha imza attı.

-“EĞLENEREK ÖĞRENECEKLER”-

Boğazlıyan Fatih İlkokulu e-Twinning projelerinde kalitesi ile adını bir kez daha duyurdu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek’in de desteklediği proje kapsamında

Okul Müdürü Bekir Erkoç, gözetiminde; Okul öğretmenlerinden Meliha Doğan ve 10’u Türk ve 2’si yabancı ortağın olduğu eTwinning projesi ile öğrenciler bir yandan oyunlarla öğrenme fırsatı bulurken, diğer yandan eğlenme fırsatını bulacak.

Eğitimi ve projeleri ile adını sık sık duyuran Boğazlıyan Fatih İlkokulu, eTwinning kapsamında bir projeye daha imza attı.

-“FATİH İLKOKULU PROJELERE DOYMUYOR”-

e-Twinning okul ortaklığı projesi çerçevesinde işbirliği içerisinde öğrenciler eğlenerek öğrenme imkânına hakim olacak.

Ülkemizden 10’u Türk ve 2’sinin yabancı ortağı olduğu ve birlikte yürütülecek olan proje şimdiden heyecanla beklenirken, bu proje sayesinde çocuklar farklı kazanımlar elde edecek.  Çocukların derse daha motive olarak eğlenerek öğrenecek, kendilerini geliştirme imkanı da bulacak.

Eğlenceli ve öğretici programlarla; Okul öğretmenlerinden Meliha Doğan’ın da bulunduğu 10’u Türk ve 2’si de yabancı ortağın olduğu ‘Eğlenerek Öğreniyorum’ eTwinning projesiyle, ilkokul öğrencileri eğlenerek, oyunlarla öğrenme fırsatı sunulacak.

Proje kapsamında; okuma, yazma, anlama, drama, boyama, yarışma, kesme yapıştırma, origami, krigami, ebru çalışmaları, sanat çalışmaları, çevre etkinlikleri ve gezi etkinlikleri organize edilerek geri dönüşüm, değerler eğitimi ve Web 2.0 araçları etkinliklerde kullanılacak.

Her ay için belirlenen etkinliklerin belirli gün ve haftalarla ilişkilendirilecek ve proje sonunda süreç boyunca yapılan etkinlikler çeşitli platformlarda paylaşılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM