• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BU SEVDA BİTMEZ

BU SEVDA BİTMEZ

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Bu hizmet memleket sevgisi, Boğazlıyan sevgisi ve AK Parti sevgisidir. Bu sevgi şemsiyesi altında birlik ve beraberlik içerisinde Boğazlıyan halkımız bizlere katma değer kattı. Son yapılan yerel seçimlerde rekor oy aldık. Hedefimiz; “İnandığın Yolda Yürü” sloganı ile hizmetlerimizi daha arttırmaktır” dedi.

“MAZBATALARINI ALDILAR”

2017 yılında bu yana AK Parti’de başkanlık görevini yürüten ve geçtiğimiz hafta sonu yapılan 7. olağan kongrede tekrar aday gösterilerek ilçe başkanlığına seçilen Osman Düğenci, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatalarını aldı.

Boğazlıyan İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, bir açıklama yaparak, “İnandığın Yolda Yürü” “Hedef 2023″ sloganı ile kongremizi gerçekleştirdik. Delegelerimizin teveccühü ile yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte mazbatalarımızı aldık. Yeni bir göreve daha başlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz. İnşallah üyelerimiz ve halkımızın da desteği ile Partimizi daha da üst basamağa taşıma noktasında elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz” dedi.

  1. olağan kongrede, geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen coşkulu bir kongreye imza atarak, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Osman Düğenci ve yeni yönetimi mazbatalarını aldı.

Boğazlıyan’a ve vatandaşlara hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Osman Düğenci, “İnşallah birlik ve huzur içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kongremizde bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Seçilen bütün arkadaşlarımız ile birlikte ilçemiz ve milletimiz için var gücümüzle özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla da birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” diyen Başkan Osman Düğenci, “İlçemizi daha ileri götürme noktasında ne yapabiliyorsak hep birlikte yapmaya devam edeceğiz. Boğazlıyan’a ışık olacağız. Çok güzel bir kongre gerçekleştirdik, birlik beraberlik içinde. Her şey Boğazlıyan için, Yozgat için, Türkiye için diyoruz. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. “Bu hizmet memleket sevgisi, Boğazlıyan sevgisi ve AK Parti sevgisidir. Bu sevgi şemsiyesi altında birlik ve beraberlik içerisinde Boğazlıyan halkımız bizlere katma değer kattı. Son yapılan yerel seçimlerde rekor oy aldık. Hedefimiz; “İnandığın Yolda Yürü” sloganı ile hizmetlerimizi daha arttırmaktır ” diye konuştu.

“BOĞAZLIYAN’A YAKIŞAN BİR KONGRE OLDU”

Başkan Osman Düğenci, kongrenin çok güzel geçtiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Düğenci, “Boğazlıyan’a yakışan bir kongre oldu. Hep birlikte Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Cumhurbaşkanı yardımcımız sayın Fuat Oktay’la bakanlarımızla, milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız sayın Gökhan Coşar’la beraber, Boğazlıyan ve Boğazlıyanlı için hizmete devam edeceğiz.  Bu birliğimiz,beraberliğimiz Boğazlıyan’a çok daha fazla güç katacaktır. Bu dava öyle siyasi parti meselesi değildir. Gerçekten bu dava bizim dediğimiz davadır. Bu milletin davasıdır. Bu parti milletin partisidir, ilelebet de devam edecektir inşallah” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM