• DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,0407
  %0,23
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
BÜROKRASİYE BULUŞTURAN NİŞAN

BÜROKRASİYE BULUŞTURAN NİŞAN

Siyaset ve bürokrasi Boğazlıyan’da Nişan da buluştu.

Son yılların en kalabalık Nişanı ilçemize bağlı Özler Köyü’nde gerçekleşti.

Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Veysel Filiz’in kızı Hümeyra ile İsmail Altuntaş’ın oğlu Osman Serkan dillere destan bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı atarken, sevenleri genç çifti yalnız bırakmadı.

Çok sayıda bürokrat, siyasetçi ve işadamını bir araya getiren nişan ihtişamıyla göz kamaştırırken, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar da Filiz ve Altuntaş, ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Nişan töreninde Filiz ve Altuntaş aileleri konuklarını kapıda karşılarken Nişan, Hümeyra ve Osman Serkan çiftinin alkışlar eşliğinde alana girmesiyle başladı.

Konuklar için her detayı düşünen Filiz ve Altuntaş ailesinin nişan töreninde ikramlar yapıldı. Dans ve oyun pistini bir an olsun boş bırakmayan konuklar, oynanan oyunlarla beraber genç çiftin mutluluklarını paylaştı.

Keyifli atmosferi ile davetlilere çok güzel anlar yaşatan nişanda konuklar, birbirlerine çok yakışan çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

Genç çiftin nişan yüzüklerini dedeleri Mustafa Filiz ve Tahir Kayacı takarken, görkemli nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı atan genç çiftin nişanına Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, Bulgaristan Başmüftülüğü Genel Sekreteri Celal Faik, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bülent Şenay, Emisco Genel Sekreteri Bashy Quraishy, Belediye Başkan Yardımcısı Feramuz Bozoğlu, Fransa Yozgatlılar Birliği Başkanı Hüseyin Çalışkan, Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Türkiye Temsilcisi Emirhan Aydoğmuş, Almanya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Mehmet Hansu, Belçika Yozgatlılar Vakfı Başkanı Mustafa Fidancı, Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit, Dünya Uygur Ulusu Meclisi Koordinatörü Abdülkadir Tümtürk ile çok sayıda siyasetçi, iş adamı ile Filiz ve Altuntaş ailelerinin yakınları ve dostları iştirak etti.

Nişan töreninde, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, genç çifte bir ömür boyu mutluluk dileğinde bulunup, “Filiz ve Altuntaş ailelerine hayırlı olsun” dedi.

Yoğun katılımın olduğu Nişan gecenin geç saatlerine kadar devam ederken, nişanda misafirler gönüllerince eğlenip, zaman zaman söylenen türküler eşliğinde oyun oynayarak genç çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Nişan da Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Veysel Filiz ve İsmail Altuntaş aileleri davetlilerle yakından ilgilenerek, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ve dostlarına teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM