• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
BÜYÜK TAKDİR TOPLUYOR

BÜYÜK TAKDİR TOPLUYOR

Kendine has kültürel yapısı ve muhteşem insanları ile en özel beldelerin başında gelen Ovakent’te belde sakinlerinin sürdürdüğü birlik ve beraberlik mücadeleleri takdir toplarken, bu takdirin en büyük sembollerinden olan AK Parti Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük, “1 Nisan’dan sonra beldemizde çok büyük işlere imza atacağız” dedi.

AK Parti Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük, “Güzel Ovakent’imizi daha güzelleştireceğiz. Hep birlikte çıtayı çok daha yukarı çıkartacak bir projeksiyonla Ovakent’i yeniden konumlandırmak istiyoruz.  Hizmet etme noktasında her taşın altına elini koymaktan çekinmeyeceğiz. Gönüllere dokunan, halkıyla bütünleşen, tüm insan unsurlarını yoğurup, onu da belde için hizmete aktaran bir belediyecilik sergileyeceğiz” dedi.

“BÜYÜK; SEVGİ SELİYLE KARŞILANIYOR”

31 Mart mahalli idareler seçimi öncesi seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük, hemşerilerinin sevgi seliyle karşılanıyor.

“HİZMET OLARAK YANSIYACAK”

Ovakent’te vizyon projelerin hayata geçirilmesi noktasında büyük adımlar atılacağını ifade eden AK Parti Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük,  her zaman işbirliği, dayanışma ve fikir alışverişinde olduklarını bunun da beldeye hizmet olarak yansıyacağını söyledi.

“GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ”

Allah nasip ederse yeni dönemde Belde’nin sosyal ve kültürel gelişimine de önem vereceklerini anlatan Yusuf Büyük, “Bu noktada projeler üreterek daha yaşanabilir bir belde oluşturmayı hedefliyoruz. Daha çok çalışacağız ve gayret göstereceğiz. Her şey Ovakent için. Hazırladığımız projelerimiz beğeniliyor, takdir topluyor ve örnek gösteriliyor. Projelerimiz birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşımın esas alınmasından kaynaklanmaktır.

Beldemizde bugüne kadar yapılan AK hizmetlerin üzerine Cumhurbaşkanlığı sistemine de uygun şekilde birçok alanda gelişmeler kaydetmeye çalışacağız. Gönüllere dokunan, halkıyla bütünleşen, tüm insan unsurlarını yoğurup, onu da belde için hizmete aktaran bir belediyecilik sergileyeceğiz. Büyük bir enerji ve sinerji oluşturacağız” dedi.

Ovakent’in kendine has kültürel yapısı ve muhteşem insanları ile en özel beldelerin başında geldiğini  ifade eden Büyük, “Belde sakinlerimizin sürdürdüğü birlik ve beraberlik mücadeleleri takdir topluyor. ‘Memleket İşi, Gönül İşi’ sloganıyla ‘Tevazu, samimiyet ve gayret’ ile yürütülen seçim çalışmalarımıza destek veren halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizler hep birlikte Ovakent’iz. Talip olduğumuz bu görevin de bilincindeyiz. Ovakent’e olan sevdamız ve projelerimizle yarınları daha aydınlık, gelişmiş ve yaşanabilir bir belde için yola çıktık” şeklinde konuştu.

Yusuf Büyük, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ovakent’i yeniden kazanacaklarına inandığını belirtip, Ovakent’i Boğazlıyan’ın Yozgat’ın nadide bir beldelerinden birisi haline getireceklerini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM