• DOLAR
  12,4032
  %0,28
 • EURO
  14,0104
  %0,01
 • ALTIN
  712,16
  %-0,10
 • BIST
  1.776
  %-2,35
BÜYÜK; UMUT VAAT EDİYOR

BÜYÜK; UMUT VAAT EDİYOR

Ovakent Değişime Işık Yaktı

Aday adaylığı geniş bir kitle tarafından coşkuyla karşılanan Yusuf Büyük, Ovakent halkının büyük desteğini görüyor.

Başarısı ve edindiği saygın konumunun yanında idareci kimliğiyle gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle takdir toplayan, ses getiren çalışmalara imza atan, insanların isteği ve tavsiyesiyle, önemli bir davanın neferi olmak için yola çıkan Yusuf Büyük’ün Ovakent Belediye Başkanlığına aday adayı olması beldede heyecanın artmasına neden oldu. Her kesimi kucaklayan anlayış ve bir takım ruhuyla Ovakent’e hizmet etmek için aday adayı olan Büyük’e en büyük destek de belde teşkilatı, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve belde halkından geldi.

“HER GÖREVİ ALNININ AKIYLA YAPTI”

Ovakent’te “gücümüze güç katacak” yorumuyla karşılanan Yusuf Büyük’ün aday adaylığı siyaset nabzının en yüksek attığı Ovakent’te heyecan yarattı.

“YENİLENMEYE DESTEK”

Demokrat tavrı ve naif duruşu ile mücadeleci bir kişilik ortaya koyan, geleceğe dönük somut planı, geleceği şekillendirecek düşünceleri ile gündemden düşmeyen Yusuf Büyük’ün aday adaylığı

açıklamaları da yenilenmeyi hızlandıran etken oldu.

“İnsanların isteği ve tavsiyesiyle, bu önemli davamızın neferi olmak için yola çıktım. Nasip olurda, partim aday gösterir, milletim de destek verirse ülkeme, milletime hizmet etmekten şeref duyacağım, açıklamasında bulunarak, her kesimi kucaklayan anlayışımız ve bir takım ruhuyla Ovakent’e hizmet etmek için aday adayı oldum” diyen Yusuf Büyük, için Ovakent’te “Büyük Umut Vaat Ediyor” “Ovakent Değişime Işık Yaktı” ve “Ovakent’te Birleştirici Güç” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Ovakent’te siyasetin en önemli markası için değişimden yana tavır alırken, vatandaşlardan, üyelerden, delegelerden gelen değişim talebi doğrultusunda değişim için coşkulu ve kalabalığın desteğiyle aday adayı başvurusunu gerçekleştiren Büyük, için seçmen; değişimden yana tavrını net olarak ortaya koydu.

Ovakent Sevdalısı, Eğitim Camiasının neferi olarak tanınan Yusuf Büyük’ün etrafında toplanan Ovakentliler, yeni dönemde, yeni Başkanla, yeni hedef ve projelerle daha mutlu ve huzurlu bir Ovakent hayalini gerçekle buluşturmak için her birisi aday gibi çalışıyor.

“SEÇİLMİŞLERDE DESTEK VERDİ”

Ovakent başta olmak üzere Aşağı Hasinli Mahallesinde bulunan seçmenler, Yusuf Büyük’ü AK Parti’den Belediye Başkanı seçmek için tek vücud olup, Büyük’ü çalışmalarında bir an olsun yalnız bırakmazken, 2014 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimi’nde Ovakent Belediyesi Encümeni olarak seçilen 6’sı AK Parti’li, 3’ü de MHP’li olmak üzere toplam 9 Encümen Üyesi de, Yusuf Büyük etrafında kenetlenerek, Büyük’e destek veren seçilmişler oldu.

Belediye Encümen Üyeleri, “Değişimde her zaman hayır vardır. Bizler de yenilikten ve değişimden yanayız. Sayın Yusuf Büyük’e hepimiz güveniyoruz ve Ovakent’imize yapacağı hizmetlerin heyecanını şimdiden yaşıyoruz” diyerek kararlı olduklarını ortaya koydular.

Ovakent’i birleştiren gücü olacağına inandıklarını söyleyen Mahalle Muhtarları ise, sayın Yusuf Büyük’e desteğimiz tamdır” dediler.

“BELDE TEŞKİLATI DA BÜYÜK’TEN YANA”

Ovakent AK Parti Belde Teşkilatı da, Belediye Başkan aday adayı Yusuf Büyük’ü yalnız bırakmazken, Ovakent halkının Yusuf Büyük etrafında toplanmasını, “Ovakent Beldemiz, Ovakent olalı böyle bir birlik beraberlik görmedi. Beldemizin birleştiren gücü sayın Büyük’e bizlerin de destekleri tamdır. İnşallah, yeni dönemde kazanan hem AK Parti, hem de Ovakent’imiz olacaktır” ifadelerinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM