• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,15
 • BIST
  %2,74
ÇAĞAN’DAN İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

ÇAĞAN’DAN İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş’i ziyaret etti.

Oda merkezinde gerçekleşen ziyarete, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan’ın yanısıra, yönetim kurulu üyeleri, Koray Can, Ersan Dağdeviren, Yusuf Korkmazyürek ve Dursun Açıkyürek ile Yenifakılılar Dernek Başkanı Cengaver Dağ katıldı.

Ziyarette konuşan Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş, ziyaretlerinden dolayı başkan Çağan ve yönetim kuruluna teşekkür ettiği açıklamasında; “Bu işler kolay işler değil. bir federasyonun başkanı olmak, öncülük yapmak kolay değil. öncelikle Deniz beye görevinde başarılar dilerim. Kayseri’de Yozgatlı çok. Ben de Yozgatlı sayılırım. Bu işleri yaparken, işimizden eşimizden çocuğumuzdan fedakarlık yapıyoruz” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise, açıklamasında; yönetim kurulu üyeleri ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Sizlerle her zaman sıcak ilişkiler içerisinde olduk. Çünkü Kocasinan ziraat odası denilince bizim bölgemize yansıyan kısımları olması hasebiyle de zaman zaman istişare ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de birlikte ortak çalışmalar yapabilirsek, bizler için mutluluktur. Bölgemizle alakalı tarımsal noktada yapılacak çalışmalarda iş birliği içerisinde olmak isteriz. Birlikte hareket ederek, konuyu daha hızlı çözüme ulaştırabiliriz gibi geliyor. Hem yönetimimim hem de Kayseri’de yaşayan Yozgatlılar adına sıcak ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM