• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÇALIŞMALAR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

ÇALIŞMALAR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Proje ve yatırımlarla Boğazlıyan’a yön veren Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir yandan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin hayata geçmesi noktasındaki çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da yapımı devam eden Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin çalışmalarını yerinde inceledi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın önemli projelerinden birisi olan ve ilçenin dönüşüm sürecine büyük katkısı olacak ‘Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nde çalışmalar devam ediyor.

-Kısa sürede tamamlanacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 2019 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Boğazlıyan Belediyesi’nin hazırladığı ‘Mutlu Kreş, Mutlu Yarın’ projesinin kısa süre içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Boğazlıyan’ın farklı noktalarında başlatılan çalışmalar kararlılıkla ve artarak sürdürülürken, yapılan çalışmalar da bir bir gün yüzüne çıkıyor.

Her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplamaya devam eden Başkan Gökhan Coşar’ın projesi yeni okul öncesi eğitim merkezinin hizmete açıldığında Boğazlıyan’ın geldiği güçlü noktanın önemli yansımalarından birisi olması bekleniliyor.

Bir yandan ilçeye hem ekonomik hem de istihdam sağlayacak Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin hayata geçmesi noktasındaki çalışmalarını artırarak sürdüren Başkan Coşar, diğer yandan da yapımı devam eden Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Gökhan Coşar, “Çocuklarımız için kıymetli ailelerimize bir söz vermiştik. Yapımını sürdürdüğümüz Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin çalışmalarını yerinde inceledik. En kısa zamanda projemizi tamamlayarak hizmete açacağız. İlçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Boğazlıyan’ın bölgenin en donanımlı ‘Okul Öncesi Eğitim Merkezi’ne kavuşacak” diyen Başkan Coşar, “Okul öncesi eğitimin, eğitim hayatının en önemli noktası olduğunu biliyoruz. Çocuklarımıza güvenli ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlayacak ‘Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ projemizin yapım işi hızlı bir şekilde devam ediyor.

Biz her şeyden önce, kendimizi çocuklarımıza karşı sorumlu hissediyoruz. Bu sorumluluk ile çalışarak, Boğazlıyan’ımızı çağdaş bir okul öncesi eğitim merkezini kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu eğitim yuvası da Boğazlıyan Belediyesi’nin insan odaklı, geleceğe karşı sorumlu, çağdaş yerel yönetim felsefesinin bir ürünü olacaktır. Projemizi inşallah en kısa sürede tamamlayarak hizmete açacağız” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM