• DOLAR
  13,5922
  %-0,58
 • EURO
  15,4346
  %-0,59
 • ALTIN
  778,35
  %-0,01
 • BIST
  1.810
  %0,05
CANAYAKIN SİGORTA AÇILDI

CANAYAKIN SİGORTA AÇILDI

Girişimci Ahmet Öztürk’ün sahibi olduğu “Canayakın Sigorta” Boğazlıyan halkının hizmetine açıldı. Önemli sigorta şirketleri arasında yer alan ayrıca uzman kadrosuyla Kayseri’de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Canayakın Sigorta’nın Boğazlıyan Şubesi düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Ahmet Öztürk’ün sahipliğini yaptığı Şube açılışına Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yenifakılı Belediye Başkanı Soner Yalçın başta olmak üzere yüzlerce vatandaş katıldı. Açılışta konuşan işletme sahibi Öztürk, “Sigortacılık sektöründe bütün branşlarda hizmet vermekteyiz. Boğazlıyan’a şubemizi açmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz” dedi.

Sahipliğini Ahmet Öztürk’ün yaptığı ve Merkezi Kayseri’de bulunan Canayakın Sigorta, ikinci Şubesi’ni Boğazlıyan’a açtı.

Emniyet Müdürlüğü karşısında faaliyete geçen Şube açılışına Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve Yenifakılı Belediye Başkanı Soner Yalçın başta olmak üzere yüzlerce vatandaş katıldı.

Sigortacılık hizmetleri hakkında bilgi veren Ahmet Öztürk, Canayakın Sigorta’nın sektördeki gücü ve rekabetçi fiyatlarına dikkat çektiği konuşmasında davetlilere ‘Hoş geldiniz’ dedi.

Öztürk, “Uygun fiyat ve yüksek teminatlı sigorta çözümleri ile eviniz, arabanız, iş yeriniz, sağlığınız, emeklilik günleriniz, seyahatiniz özetle hayatınız için riskleri en aza indirmeyi taahhüt ediyor. Müşterilerimiz trafik, kasko, deprem, konut, yangın, işyeri, mesleki sorumluluk, tamamlayıcı sağlık sigortası, taşımacılık, hayat sigortası, yeşilkart sigortası, BES sigortası başlıklarındaki sigorta ürünlerimizden ihtiyaçlarına uygun olanı seçip, hayatlarını olumsuz etkileyebilecek beklenmedik durumlara karşı kendilerini hazırlayabilecek” şeklinde konuştu.

Ahmet Öztürk, sigorta çözümlerini, müşterilerimizin en uygun fiyatlarla hizmet paketlerinden verimli bir biçimde yararlanmalarını önererek sözlerini tamamladı.

DUALARLA AÇILDI

Açılışa katılan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve Yenifakılı Belediye Başkanı Soner Yalçın ise, yeni işletmenin Boğazlıyan’a hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunurken, “Boğazlıyan büyüyüp gelişen bir ilçe. Ülkemizde maalesef henüz sigortacılık hizmetleri hak ettiği değeri çok görmüyor. Gelişmiş ülkelerde, insanlar her şeylerini neredeyse sigorta yaptırıp, güvence altına alıyor. Biz henüz bu aşamaya gelemedik. Zamanla, bizde de sigortanın değeri anlaşılacak diye düşünüyorum” ifadelerini kullandılar.

Daha sonra açılış kurdelası dualar eşliğinde Belediye Başkanları Coşar ve Yalçın ile davetliler tarafından kesildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM