• DOLAR
  13,5428
  %0,10
 • EURO
  15,3697
  %0,34
 • ALTIN
  789,97
  %0,12
 • BIST
  1.979,83
  %-5,08
ÇEDAŞ’tan Kızılay’a Kök Hücre ve Kan Bağışı

ÇEDAŞ’tan Kızılay’a Kök Hücre ve Kan Bağışı

Kızılay ve ÇEDAŞ işbirliğinde kan verme konusunda duyarlılık oluşturmak, kan verme alışkanlığı kazandırmak ve kök hücre için donör bekleyen hastalara destek olmak amacıyla örnek bir kampanyaya daha imza attı.

Kök hücre ve kan bağışının gerek bağışta bulunan kişilerin gerekse hastaların sağlığı açısından faydalarına dikkat çekildi, herkesin bağışta bulunmaya ve hastalara umut olmaya davet edildi.

 

ÇEDAŞ çalışanları, Kızılay Haftası’nda “Enerjimizle yanınızdayız” sloganıyla başlatılan “kök hücre ve kan bağışı kampanyası” kapsamında Kızılay’a bağışta bulundu.

Çok sayıda ÇEDAŞ çalışanın katılım gösterdiği bağışla birlikte kan ve kök hücre için donör bekleyen hastalara destek olundu.

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta abonelerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), gönüllülük projeleri ile sosyal fayda sağlamaya ve farkındalık oluşturmaya önem veriyor.

Bu kapsamında ÇEDAŞ, “kök hücre ve kan bağışı kampanyası” düzenledi.

ÇEDAŞ Genel Müdürlük binasında düzenlenen etkinliğe ÇEDAŞ çalışanları yoğun ilgi gösterdi. İlk olarak Kızılay görevlileri tarafından kök hücre ve kan bağışı hakkında bilgilendirilen personel, bağış formları doldurduktan sonra sağlık taramasından geçerek Kızılay tarafından kurulan stantlarda bağışta bulundu.

“TOPLUMSAL SORUMLULUĞUN GEREĞİ”

Kızılay ve ÇEDAŞ iş birliğinde kan verme konusunda duyarlılık oluşturmak, kan verme alışkanlığı kazandırmak ve kök hücre için donör bekleyen hastalara destek olmak amacıyla her yıl düzenli olarak şirkette gerçekleştirilen etkinliğe katılan ÇEDAŞ çalışanları, toplumsal bir sorumluluğu yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdiler.

Bu arada kök hücre ve kan bağışının gerek bağışta bulunan kişilerin gerekse hastaların sağlığı açısından faydalarına dikkat çekilirken, herkes bağışta bulunmaya ve hastalara umut olmaya davet edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM