• DOLAR
  13,4889
  %0,13
 • EURO
  15,2836
  %0,08
 • ALTIN
  797,37
  %0,49
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
CHP GÖNÜLLERE DOKUNACAK

CHP GÖNÜLLERE DOKUNACAK

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından ülke genelindeki il ve ilçe teşkilatlarında yürütülen ‘Parti Okulu’ eğitimi Boğazlıyan’da da başladı. CHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker; “Hedefimiz bütün üyeleri parti programı ve tüzüğüyle ilgili olarak bilgilendirerek seçmene birebir ulaşmalarını sağlamak, yüreklerine gönüllerine dokunmaktır” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından ‘Parti Okulu’ eğitimi Boğazlıyan’da da start aldı.

Parti üyelerine yönelik düzenlenen temel siyasi eğitiminin ilk gününde, CHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker öncülüğünde, eğitmenler Aydın Yaşar, İsa Şahin ve Nazlı Aktaş, partilileri bilgilendirdi.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği programda CHP Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri de hazır bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi, partinin temel değerlerinin, kavramlarının anlaşılması, bilgi ve pratiğin geliştirilmesi, toplumun sorunlarını çözme ve örgütlülük düzeyinin artırılmasını amaçlayan ‘Parti Okulu’ eğitimlerini Boğazlıyan CHP İlçe Başkanlığı binasında düzenlediği toplantıyla sürdürdü.

CHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker, eğitimlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, hedeflerinin bütün üyeleri parti programı ve tüzüğüyle ilgili olarak bilgilendirerek seçmene birebir ulaşmalarını sağlamak, yüreklerine gönüllerine dokunmak ve etki yapmak olduğunu söyledi.

Peker, “Bütün bu eğitimleri de sosyal proje olarak adlandırılan bir dersle taçlandırmaktadır. Halkın çeşitli sıkıntıları ortadan kaldırabilen projeler üreterek halka dokunmayı, onlara kucak açmayı ve Cumhuriyet Halk Partisini halkımıza anlatmayı hedefliyoruz” dedi.

Parti içi eğitimlerin önemini vurgulayan Peker, demokrasinin gelişmesinde yeni siyasi ufukların açılmasında üyelerin bilinçlendirilmesine yönelik eğitim programının Boğazlıyan’da da hayata geçirilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Peker, eğitime yoğun ilgi gösteren partililere ve parti eğitmenlerine teşekkür etti.

Eğitmenler Aydın Yaşar, İsa Şahin ve Nazlı Aktaş, CHP parti üyelerine yönelik verdiği eğitimin ilk gününde; halkla ilişkiler ve iletişim konusu ile sosyal proje yönetimi, örnek proje sunumu, grup proje çalışmaları, sosyal proje sunumlarına ait dersler, danışmanlık, strateji, yerel ve genel seçim propagandası, sandık görevlisi, yönetici eğitimi, aday eğitimi ve eğitimin genel değerlendirilmesiyle son buldu.

Öte yandan; eğitim bugün de devam edecek, katılımcılara sertifika verilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM