• DOLAR
    8,8219
    %-0,50
  • EURO
    10,3287
    %-1,00
  • ALTIN
    496,96
    %-0,40
  • BIST
    1.392
    %0,51
CHP’DE GENÇLİK BULUŞMASI

CHP’DE GENÇLİK BULUŞMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı’nca düzenlenen “Arabaşı” etkinliğinde gençler ve partililer bir araya geldi. CHP Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Atilla Koçak, CHP yönetimini ve gençleri arabaşı etkinliğinde  ağırladı. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen etkinliğe CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker, CHP Kadın Kolları Başkanı Kadınana Doğan, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile davetliler katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanlığı yönetiminin düzenlediği “Arabaşı “etkinliğinde buluştu.

Bölgemizin yöresel yemekleri arasında yerini alan Arabaşı etkinliğinde CHP’liler pandemi kuralları çerçevesinde bir araya geldi.

Birlik ve dayanışma mesajlarının verildiği etkinlikte konuşan CHP Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Atilla Koçak, “Partimizin iktidarı yolunda gençliğin dinamizminin belirleyici olacağına inanıyoruz. Yan yana gelerek, gençliği siyasette aktör haline getirmek için birlikte mücadele edeceğiz. Biz şu an iktidar yolunda olan bir partinin neferleriyiz” dedi.

GENÇLİK SİYASETTE AKTÖR OLACAK!

Boğazlıyan gençliğinin dayanışma ve birlik içinde ilerlediğini dile getiren Koçak, “İlçe başkanımız, ilçe yönetimimiz ve gençlik ve kadın kolları yönetimimiz ile birlikte kaynaşma adına “Arabaşı” etkinliği düzenledik. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Beraberlik ve dayanışma vurgusu yapan CHP Boğazlıyan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Atilla Koçak, “Gençlik örgütüne dinamizm, heyecan ve yeni bir etki kazandırmak istedik. Biz burada bir aileyiz. Her birimizin idealleri, bu ülke için yapması gereken işleri ve sorumlulukları var. Bunları yerine getirebilir, gelecek nesillere daha güzel bir ülke bırakabiliriz. Boğazlıyanlı  gençler olarak ta siyasette yerimizi alacağız. Cumhuriyet Halk Partisi asırlık bir çınardır. Bizler de bu çınarın dallarıyız. Bu çınara yeni filizler, yeni tohumlar eklemeliyiz” dedi.

“Gençler olarak omuz omuza yürüyeceğiz” diyen Koçak, kıymetli parti büyükleri ve davetlilerin katılımından mutlu olduklarını da söyledi.

Katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, beraberlik ve dayanışma vurgusu yapan CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker ise, gençleri bir arada görmekten mutluluk duyduğunu belirterek, “Gençler geleceğimizdir. Siyaset, yaşamı, medeniyeti, şehirleri kuran, insanların yaşamları ile ilgili kuralları koyan bir olgudur. Gençlerimizi siyasette daha aktif olması gerektiğini inanıyorum” şeklinde konuştu.

08.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM