• DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,0407
  %0,23
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
CHP’DE PEKER GÜVEN TAZELEDİ

CHP’DE PEKER GÜVEN TAZELEDİ

CHP Boğazlıyan İlçe olağan kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Başkan Ahmet Peker, CHP Boğazlıyan İlçe Başkanlığına ikinci kez seçildi. Böylesi onurlu bir göreve tekrar seçilmiş olmasından dolayı duyduğu memnuniyetliği dile getiren CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin kapısı herkese açıktır. İktidar yürüyüşüne emin adımlarla gidiyoruz. Kazanan CHP oldu, kazanan Boğazlıyan oldu. Bundan sonraki hedefimiz 2023 ve 2024 seçimleri. Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin geleceği için hep birlikte daha fazla çalışacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Boğazlıyan İlçe Kongresi yapıldı.

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, CHP İlçe Başkanı Ahmet Peker, Uzunlu Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı, eski Belediye Başkanı Mustafa Özdal, Kadın ve Gençlik Kolları ile İl Genel Meclis Üyesi Emin Mustafa Baran, delegeler ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongre; Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşti. Tek liste halinde gidilen seçimde Başkan Ahmet Peker, güven tazeledi.

BAŞKAN PEKER; “İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Boğazlıyan İlçe Başkanı Ahmet Peker, partisinin tek liste ile gerçekleştirilen Olağan Kongresi’nde delegelerin oyları ile yeniden seçildi. Güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Peker, CHP’nin kapısının herkese açık olduğunu vurguladı, iktidar yürüyüşüne emin adımlarla gittiklerini söyledi.

CHP’ de ikinci kez başkan seçilen Ahmet Peker, yaptığı teşekkür konuşmasında, böylesi onurlu bir göreve ikinci kez seçilmiş olmasından dolayı duyduğu memnuniyetliği dile getirerek, delegelere ve tüm partililere teşekkür etti, hedeflerinin 2023 ve 2024 seçimleri olduğunu söyledi.

“DEMOKRASİ ŞÖLENİ İLE BAŞLAYAN KONGREMİZ, İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZ İLE DEVAM EDECEK”

“Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında hizmet etmek bizim için büyük bir onurdur” diyen Başkan Peker, “İlçe başkanlığı görevini bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yönetim kurulu üyeleriyle birlikte; genel merkez başta olmak üzere tüm teşkilatlar ile uyum içerisinde çalışacağız. Kazanan CHP oldu, kazanan Boğazlıyan oldu. Bundan sonraki hedefimiz 2023 ve 2024 seçimleri. Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin geleceği için hep birlikte daha fazla çalışacağız. Demokrasi şöleni ile başlayan kongremiz, iktidar yürüyüşümüz ile devam edecektir” dedi.

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

Başkan Peker, son olarak; “Cumhuriyet Halk Partisi’nin kapısı herkese açıktır. Partililerimiz ve vatandaşlarımızla beraber Türkiye Cumhuriyetini yeniden inşa edeceğiz. Amacımız bu. Bu işi gönülle yapıyoruz. Görev süremizde hiç kimseyi ötelemedik ve öteleştirmedik. Şahsıma ve yönetime verdiğiniz destekten dolayı ve yeni yönetime layık gördüğünüz için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“MİLLETVEKİLİ KEVEN; BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE PARTİMİZİ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ”

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven ise, “Birlik olacağız, beraber olacağız ve partimizi iktidara taşıyacağız. Delegelerimiz ve partililerimizin görevi başkan seçmekle bitmiyor şimdi. Yönetim kuruluna seçilmiş gibi hep birlikte çalışacağız. Herkesi kucaklayacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Hep birlikte iktidara yürüyeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. CHP Boğazlıyan İlçe Teşkilatı’nda mevcut Başkan Ahmet Peker, başkanlığındaki yeni yönetim ise, şu isimlerden oluştu:

“Mustafa Aykut Kolat, Mustafa Yıldırım, Mustafa Altunok, Emre Çelikadam, Levent Özer, Cuma Ali Eryılmaz, Tamer Kahraman, Ahmet Karaoğlu, Osman Aşık, Kamuran Doğaner, Ramazan Çay, Mehmet Uyar.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM