• DOLAR
  %0,08
 • EURO
  %-0,55
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %-0,15
CHP’den ‘Boğazlıyan Çıkarması’

CHP’den ‘Boğazlıyan Çıkarması’

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Adayları Ali Keven, Nadir Ünal, Özgür Karslıoğlu ve Şahin Bozdemir ile beraberindeki il ve ilçe yöneticileri, Boğazlıyan’a çıkarma yaptı. Boğazlıyan’da CHP seçim irtibat bürosu açılışına katılan adaylar, vatandaşlarla bir araya geldi, esnaf ziyareti yaptı.

CHP Boğazlıyan seçim irtibat bürosunu törenle açtı. Yüzlerce partilinin katıldığı seçim karargahı açılışında  konuşan CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi için Boğazlıyan halkından destek istedi.

İlçemizde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) seçim ve irtibat merkezini törenle açtı. Yoğun katılımın olduğu açılış töreninde seçim öncesi önemli mesajlar verildi.

-“YAŞAR; BOĞAZLIYAN HALKINDAN DESTEK İSTEDİ”-

CHP, İlçemiz Çarşı Mahallesi’nde oluşturduğu seçim karargahının açılışı gerçekleşti.  Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Adayları Ali Keven, Nadir Ünal, Özgür Karslıoğlu ve Şahin Bozdemir ile CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, CHP İlçe Başkan yardımcısı Ahmet Karaoğlu ve partililerin  katılımı ile gerçekleşen açılışta konuşan CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, 16 yıldır ülkeyi yöneten Ak Parti iktidarını eleştirerek, 24 Haziran seçimleri için Boğazlıyan halkında destek istedi.

Yaşar, 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerin önemine değinerek, “Önümüzdeki seçimde herkesin üzerine tarihi bir sorumluluk düşüyor. CHP ile ülkede yaşanan sorunlar çözülecek. Ülkemiz son 16 yılın en kötü ekonomisini yaşıyor. Üretemiyoruz, üretemediğimiz içinde insanlarımız her geçen gün gündelik hayatını kötü bir şekilde yaşıyor. Oysa üreten toplumlar geleceğe istikballe güzellikle bakabiliyor. Ülkemiz kötü yönetiliyor, geçmişte farklı partilere oy vermiş vatandaşlarımıza saygı duyuyorum. Yalnız bu sefer laik demokratik cumhuriyetin daha da ileriye gitmesi çocuklarınızın torunlarınızın daha iyi bir Yozgat’ta yaşayabilmesi için 24 Haziran tarihini çok iyi düşünerek oy kullanın. Bu seçim kader seçimidir” ifadelerinde bulundu.

Yaşar, “24 Haziran’da bizler ülkenin yönetimine ve meclise talibiz. Bizler bu şehrin sorunlarını çözeceğiz. Derdimiz Yozgat derdimiz tüm Türkiye” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili adayları Ali Keven, Nadir Ünal, Özgür Karslıoğlu ve Şahin Bozdemir ise, halkın içerisinden geldiklerini belirterek, “Sorunları biliyoruz. Her gün halkın her kesimi ile beraberiz. Bu sorunları çözebilmek için göreve talibiz. Kısmetse, görev verilirse bizler de daha etkin çalışmalara imza atarız” diyerek Boğazlıyan halkından destek istediler.

Konuşmaların ardından CHP Boğazlıyan Seçim İrtibat Bürosu açıldı. CHP heyeti, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM