• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
Çiftçiler, İş Bankasıyla daha mutlu olacak

Çiftçiler, İş Bankasıyla daha mutlu olacak

Türkiye İş Bankası Boğazlıyan Şubesi’nce çiftçilere yönelik tarım bankacılığı ve tarım sigortası konulu konferans düzenledi. Konferansta çiftçiler, İş Bankası’nın tarım bankacılığı uygulamalarının yanı sıra, tarım sigortaları konusunda bilgilendirildi.

Türkiye İş Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen tarım sohbetleri, çiftçilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

“İş Bankası ile çiftçiler buluştu”

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen programa Türkiye İş Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü Ticari Pazarlama Müdürü Metin Yüksel Bölüm, Kayseri Bölge Satış Müdürü Lütfi Cem Özşimşek, Türkiye İş Bankası Boğazlıyan Şubesi Müdürü Mehmet Karaağaç, İş Bankası Personeli Mahmut Korkmaz ile Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanı Harun Halıcı, Boğazlıyan Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Demiroğlu ve çok sayıda çiftçi katıldı.

Türkiye İş Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü Ticari Pazarlama Müdürü Metin Yüksel Bölüm, tarımın Türkiye ekonomisinde stratejik öneme sahip olduğunu söyledi.

İş Bankası olarak sektörde faaliyet gösteren üreticilerin, çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerle onların yanlarında olduklarını aktaran Bölüm, sürdürülebilir büyüme kavramı çerçevesinde tarım bankacılığı alanında sistematik bir yapıyı hayata geçirdiklerini belirtti.

Reel sektöre tam destek verme misyonundan hareketle, tarım sektörünün ihtiyaçlarının desteklenmesine yönelik çalışmaları sürdüreceklerini dile getiren Bölüm, Türkiye İş Bankasının hızlı ve çözüme dayalı bir çalışma anlayışıyla çiftçilerin yanında olduğunu ifade etti.

Bölüm, daha sonra çiftçilere tarım bankacılığı ve tarım sigortası konuları ile çiftçilere özel emeklilik planı, bireysel emeklilik sisteminin avantajları ve devlet katkısı hakkında aydınlatıcı bilgiler aktardı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM