• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
ÇİFTÇİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

ÇİFTÇİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, çiftçilerle bir araya geldi. Tarlada çalışan çiftçileri ziyaret ederek ürünlerin hayırlı olmasını dilediğinde bulunan Düğenci, bol ve bereketli bir sezon dilediğinde bulundu, çiftçilerin sorun istek ve taleplerini dinledi.

                Boğazlıyan da çiftçilik faaliyetlerinin yadsınamayacağı şekilde önemli bir konumda olduğunu dikkat çeken AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Boğazlıyan’ın ciddi bir tarım potansiyelinin olduğunu söyledi.

Pandemi günlerinin bizlere sağlığın, üretimin özellikle de tarımsal gıda üretiminin ne kadar önemli olduğunu gösterdiğini belirten Düğenci, “Çiftçilerimiz başımızın tacıdır. Cenab-ı Allah işlerinde kolaylıklar sağlasın. İnşallah bol ve bereketli bir sezon olur” dedi.

“Türkiye İçin İnandığın Yolda Yürü” sloganı ile pandemi günlerinde de sosyal mesafe kurallarına riayet ederek, gerek çiftçilerle gerekse esnaf ve vatandaşlarla sürekli bir araya gelerek istişarelerde bulunduğunu anlatan Başkan Düğenci, “İlçemizde Türkiye’nin en kaliteli şekeri ile hububat ürünleri üretiliyor. Çiftçilik zor ve meşakkatli, iyi ki varlar, üretmek güzel bir şey. Son dönemlerde yeni tip koronavirüs nedeniyle yaşanan olaylar üretimin ne derece önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. İlçemiz tarımsal anlamda iyi konumda bundan da memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Hem çiftçilerle hem de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun istek ve taleplerini dinlediklerini aktaran Başkan Düğenci, sorun ve isteklerini önemsediklerini söyledi.

Ak Parti’nin hizmetleri ile öne çıkan bir parti olduğunu vurgulayan Başkan Osman Düğenci, “Bu anlamda ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde inceleyerek bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz. İktidarımız döneminde önemli ve ciddi yatırımlar yapıldı. Bir çok sorun çözüme kavuşturuldu, kavuşturulmaya da devam ediyor. Bu anlamda vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

Başkan Düğenci, “Bu ziyaretlerde en önemli şey hemşerilerimizle bir arada olabilmek, onların halini, hatırını sorabilmektir. Bu tür çalışmalarımız bundan sonra da artarak devam edecektir. “Türkiye İçin İnandığın Yolda Yürü” sloganı; Yeni Türkiye demek dış politika demektir. Yeni Türkiye demek bağımsız ekonomi demektir. Yeni Türkiye demek bu aziz millete hizmet demektir. AK Parti milletin ta kendisidir. AK Parti millet idealinin ta kendisidir. Millete hizmeti aşk ile sevda ile benimseyenlerin, durmadan çalışanların, birliği, kardeşliği bayrak yapanların partisidir” şeklinde konuştu.

Başkan Osman Düğenci, ayrıca geçtiğimiz gün bazı belde ve köylerde yaşanan dolu nedeniyle ürünleri zarar gören çiftçilere geçmiş olsun dileğinde bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM