• DOLAR
  8,4774
  %0,86
 • EURO
  10,0682
  %0,89
 • ALTIN
  493,84
  %0,94
 • BIST
  1.414
  %0,35
COŞAR; BOŞ DURMUYOR

COŞAR; BOŞ DURMUYOR

Ankara’da bazı temaslarda bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Milletvekili Başer; “Boğazlıyan’da yürütülmekte olan yatırımlar ve yeni projelerini görüştük. Çalışmaları ve projeleriyle Boğazlıyan’ımızı büyütmenin ve geliştirmenin mücadelesini veren Başkanıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar; “Yeni yatırım alanları başta olmak üzere Boğazlıyan’da iş ve istihdam yaratma adına Ankara’da çok geniş kapsamlı ve bereketli görüşme gerçekleştirdik” dedi.

Boğazlıyan’da açıkladığı projelerle adından söz ettiren, Boğazlıyan’ın ufuk çizgisini geliştiren ve beklentilerini de artıran Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ankara’da AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer ile bir araya geldi.

Hayalindeki Boğazlıyan için çalışmalarına hız kazandıran Başkan Coşar, Milletvekili Yusuf Başer ile bir araya geldi. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Coşar, yaptığı açıklamada; “Boğazlıyan’ımızı marka şehir haline getirebilmek ve aynı zamanda hazırladığımız projelere hayatiyet kazandırmak ve mutlu bir ilçe oluşturabilmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer ise, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetliği ifade ettiği açıklamasında; “Başkanımdan Boğazlıyan’da yürütülmekte olan yatırımlar ve yeni projelerini görüştük. Çalışmaları ve projeleriyle Boğazlıyan’ımızı büyütmenin ve geliştirmenin mücadelesini veren Başkanıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

SOSYAL ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Öte yandan Başkan Gökhan Coşar, “İlçemizdeki park ve oyun alanlarını günden güne çocuklarımız için yenilemeye devam ediyoruz. İlçemize yapacağımız yeni parklar ve projeler üzerinde çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da mevcut parklarımızı yeniliyor, daha güzel ve kullanışlı hale getiriyoruz.

Bu kapsamda Ahi Evran Camiimizin etrafında, çocuk oyun gruplarının yer aldığı kapsamlı bir çevre düzenleme çalışmalarını hızla sürdürüyoruz.

Ayrıca; Boğazlıyan’ın dört bir yanında rahat yaya trafiğini sağlamak, aynı zamanda güvenli ve konforlu ulaşım için kaldırım ve yol yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bisiklet ve Yürüyüş yolu alanında devam eden çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarımız sürüyor. Projemizi tamamladığımızda daha güzel, estetik bir görünüm ve sağlıklı, çevreci bir ulaşım ağını tesis etmiş olacağız.

Yarınlarımız olan güzel çocuklarımız için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Her gün yeni bir çalışmayı tamamlayıp bir yenisine başlamanın heyecanıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İlçemizi geleceğe taşımak ve hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM