• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
COŞAR’A AKIN AKIN DESTEK

COŞAR’A AKIN AKIN DESTEK

“Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a Destek Yağıyor”

Son günlerde sosyal medya ve bazı gazetelerde karşılaştığı mesnetsiz iddialara maruz kalan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a ilçe sakinleri ve siyasiler destek ziyaretinde bulunarak birlik ve dayanışma mesajları verdi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu, parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a destek ziyaretinde bulundu. Coşar’a olan bu birliktelik ve dayanışma, ilçenin bir arada büyümesine verilen önemi gösterirken, destek ziyaretine katılanlar, zaman zaman “Dik dur, eğilme Boğazlıyan seninle!” sloganlarıyla birlik mesajlarını güçlendirdi.

Mesnetsiz iddialara maruz kalan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, siyasiler ve vatandaşlar tarafından gösterilen büyük destekle moral buldu.

Destek ziyaretine katılan herkes, Başkan Gökhan Coşar’ın halkıyla bütünleşen ve özdeşleşen bir belediye başkanı olarak ilçenin son yıllarda aldığı yatırımlarla hızla büyümesine liderlik ettiğini ve Coşar’a olan güvenlerini dile getirirken, birlik ve beraberlik içinde ilçenin daha da büyüyeceğine olan inançlarını vurguladılar. Boğazlıyanlılar, ilçenin geleceği için el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini belirtirken, Coşar’a verdikleri destekle bu süreci güçlendirmeye kararlı olduklarını gösterdiler.

“Siyasi Parti Başkanlarından Coşar’a Tam Destek”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu, MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir, partilerinin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Coşar’a destek ziyaretinde bulunarak, güç birliğini vurguladı. Siyasi partiler arası dayanışma, ilçenin birlik ve beraberlik içinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

AK Parti İlçe Başkanı Düğenci: Mesnetsiz İddialar Toplumda Karşılık Bulmuyor”

Boğazlıyan’da yaşanan mesnetsiz iddialara ilişkin olarak AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, yaptığı açıklamada; atılan iddiaların toplum nezdinde karşılık bulmadığını vurguladı. Başkan Düğenci, “Toplumumuz, birlik ve beraberlik içinde hareket etme konusunda oldukça güçlü. Atılan mesnetsiz iddiaların toplumda karşılık bulmadığını açıkça görebiliyoruz” dedi.

“Toplumun Güçlü Duruşu, Asılsız İddiaları Eritiyor”

MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu ise, “Halkımızın güçlü duruşu ve birlik içinde olma kararlılığı, atılan asılsız iddiaların etkisini eritiyor. Boğazlıyanlılar, gerçekleri biliyor ve birbirine kenetlenmiş durumda. Bu birlik ve dayanışma, ilçenin güçlenmesine katkı sağlıyor” dedi.

Son zamanlarda özellikle şahsına ve AK Parti’ye yöneltilen asılsız iddialarla gündeme gelen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Aslı olmayan iddialar yerine Boğazlıyan’ın son yıllarda aldığı yatırımların gündemde olması daha anlamlı olurdu” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Başkan Gökhan Coşar, “Gerçekleri konuşmak, Boğazlıyan’ın elde ettiği başarıları paylaşmak, asılsız iddialarla değil, somut başarılarla gündem olmalıdır” dedi.

Coşar, ilçe sakinlerinin ve siyaset dünyasının gösterdiği birlik ve dayanışma karşısında moral bulduğunu belirterek, “Boğazlıyanlıların güveni ve desteğiyle ilçemizi daha da ileri taşıyacağız. Birlikte çalışağız,  her zaman gerçekleri konuşacağız. Halkımızın bize olan güveni, bu tür girişimlere karşı en güçlü kalkanımızdır. Biz, halkımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Destek ziyaretine katılan herkes, Coşar’a olan güvenlerini dile getirirken, ilçenin daha aydınlık bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyeceğine olan inançlarını vurguladı.

Boğazlıyanlılar, bir araya gelerek gösterdikleri bu büyük destekle, belediye başkanlarına sahip çıkmanın ve ilçenin gelişimi için birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Güvenlerini dile getirip, ilçenin daha aydınlık bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyeceğine inandıklarını ifade ettiler. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM