• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
COŞAR’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

COŞAR’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

İlim Yayma Cemiyeti Yozgat Şubesi tarafından Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a İlim Yayma Cemiyeti’nin sosyal ve kültürel etkinliklerine karşı gösterdiği duyarlılıktan dolayı plaket takdim edildi.

Yozgat İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı hemşerimiz Nurullah Nurdoğan, Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti.

Cemiyetin sosyal ve kültürel etkinliklerine karşı gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiklerini belirten Nurullah Nurdoğan, cemiyet çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Cemiyetimiz, ülkenin kalkınmasına, milli, ahlaki, dini, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren, vatanını ve milletini seven bir toplumun yetişmesine katkı sağlayacak eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunulduğunu ifade eden Nurdoğan, bizlere bu hedef doğrultusunda her zaman destek olan başta Belediye Başkanı sayın Gökhan Coşar’a sosyal kültürel faaliyetlere sağlamış oldukları destek için şükranlarımızı ifade ederek teşekkür plaketini takdim ettiklerini söyledi.

İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı hemşerimiz Nurullah Nurdoğan’ı ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, ise “Boğazlıyan Belediyesi olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olduk. Vatandaşlarımızın ve özellikle de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz için yapılacak olan her türlü sosyal ve kültürel faaliyete elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Ziyarette; AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM