• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
COŞAR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

COŞAR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Gençlere İstihdam Kapısını Açacak Olan Boğazlıyan Fuat Oktay OSB’ye AK Gençlerden Teşekkür Ziyareti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanlığı, Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a destek ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Boğazlıyan’ın kalkınması noktasında elinde bulunan beşeri sermayenin gücünü doğru kullanarak ilçenin avantajına çeviren ayrıca projeleriyle insana dokunan, istihdam üreten, uzmanlaştıran ve performansa dayalı onlarca projenin altına imza atan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanlığı, destek ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Belediye’nin gençliğe yönelik hizmet ve yatırımları kapsamında hayata geçirdiği çok sayıda proje olduğunu belirterek, “Gençlerimizle birlikte; bıkmadan, yorulmadan, çalışarak, üreterek desteklerimizi artıracağız. Gençlerimizin göstermiş olduğu ilgi ve vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

İstihdam odaklı projeleri ve Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik hizmetleriyle sık sık gündeme gelen ve ilçenin geleceğine ışık tutan Başkan Coşar’a destek ve teşekkür ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda; Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Coşar’ı makamında ziyaret ederek, gençler adına teşekkürlerini ilettiler.

Gençlere çok değer verdiklerini dile getiren Başkan Gökhan Coşar, açıklamasında; göreve geldikleri ilk günden itibaren istişareye verdikleri öneme dikkat çekerek, “İlçemizi hep birlikte yöneteceğiz, sloganı ve anlayışı ile hareket ettik. Boğazlıyan OSB Boğazlıyan’ımız için gerçekten çok önemli ve büyük bir proje. Bu başarı Boğazlıyan’ın birlik ve beraberliğinin başarısı. Siz gençlerimiz ve tüm hemşehrilerimizle ortak başarımız. Dolayısıyla; Türkiye’ye ve bölgemize örnek olan yürütülen bu projeler hepimizin ortak gururudur.Desteklerini her daim yanımızda hissettiğimiz gençlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, örnek çalışmalarının devamını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Yapılan çalışma ve projeler nedeniyle İlçe Gençlik Kolları ailesi olarak büyük bir gurur yaşadıklarını ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ise “Sayın Başkanımıza Boğazlıyan OSB için teşekkür ve destek ziyaretinde bulunduk. Belediyemiz gençlere büyük önem veriyor. Bir yandan istihdama yönelik proje ve yatırımları ile diğer yandan da sosyal projeleri ile gençlere her zaman destek veriyor” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM