• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
COŞAR’DAN ATATÜRK SÜLİETİ SÜRPRİZİ

COŞAR’DAN ATATÜRK SÜLİETİ SÜRPRİZİ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ölümünün 82’nci yılında saygı, sevgi ve özlemle andığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk sevgisini 3 boyutlu Atatürk Silüeti inşa ettirerek, bir kez daha gösterdi. İlçe halkı için de büyük bir sürpriz olan Atatürk sülieti büyük takdir toplarken, Başkan Coşar, “Bunlar Mustafa Kemal Atatürk’e ve vatandaşlarımıza olan sevgimizin eseridir” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın ilçe halkına özel hediyesi olarak düşündüğü 3 boyutlu Atatürk Silüeti projesi Terminal Kavşağı’nda hayata geçti.

Kısa bir süre önce başlayan çalışmalarla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ortaya çıkan silüeti ilçeye ayrı bir güzellik katarken, ışıklandırma çalışmalarının da kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Atatürk Silüeti Boğazlıyan’da yaşayan binlerce insanın beğenisini kazanırken, projenin mimarı Belediye Başkanı Gökhan Coşar “Boğazlıyanlı hemşehrilerim için, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için ne yapsak azdır. Bunlar Mustafa Kemal Atatürk’e ve vatandaşlarımıza olan sevgimizin eseridir” dedi.

Atatürk silueti projesinde 38 adet çelik boru kullanıldı, genişliği 4.70, uzunluğu ile 9.5 metre olarak inşa edildi. 3 boyutlu modelleme tekniği ile yapılan proje, gerçekleştirilen ışıklandırma çalışması ile birlikte geceleri ayrı bir görsel zenginlik sergileyecek.

BOĞAZLIYAN’A YAKIŞTI

Başkan Gökhan Coşar’ın Atatürk silueti projesinin Boğazlıyan’a çok yakıştığını belirten vatandaşlar, Başkan Gökhan Coşar’a teşekkür ettiler.

Ayrıca; çok sayıda vatandaş, terminal kavşağına akın ederek, Atatürk Silüeti ile fotoğraf çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM