• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
COŞAR’IN VİZYONU VE MODERNİZASYONU HIZ KAZANIYOR

COŞAR’IN VİZYONU VE MODERNİZASYONU HIZ KAZANIYOR

BOĞAZLIYAN’DA DEĞİŞİM RÜZGARI

COŞAR’IN VİZYONU VE MODERNİZASYONU HIZ KAZANIYOR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, vizyoner adımlarıyla ilçenin geleceğine değer katmaya devam ediyor. Boğazlıyan’ın hemen hemen her noktasında başlatılan dönüşüm projeleriyle birlikte, daha çağdaş bir ilçe haline gelerek yaşanabilirlik standartları gün yüzüne çıkıyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçenin geleceğine yönelik önemli yatırımlar ve projelerle adından sıkça söz ettiriyor. İlçenin dönüşümüne ve yaşanabilirlik standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayan Başkan Coşar, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda hizmet sunarak ilçeyi çağdaş bir yerleşim yeri haline getiriyor.

Başkan Coşar’ın, ilçenin kalkınma hamlesi projeleri kapsamında yürüttüğü çalışmalar, Boğazlıyan’da gözle görülür değişimlere neden oluyor. İstihdam yaratma, ekonomik büyüme ve sosyal gelişim konularında önemli adımlar atan Başkan Coşar’ın çalışmaları takdirle karşılanıyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunan hizmetlerinde iş ve istihdam yaratan, yürüttüğü ve kalkınma hamlesi projeleri kapsamında Boğazlıyan’da gözle görülür değişimler yaşanıyor.

-“GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ”-

İlçeye sağladığı, ekonomik, sosyal ve kültürel hizmetlerle isminden sıkça söz ettirmeye devam eden Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, gazetemizi ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Latif Manyas’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Coşar, gazetemiz yazı ailesi ile bir süre sohbet etti, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler paylaştı.

Seçildiği günden itibaren gecesini gündüzünü Boğazlıyan’a ve hemşerilerine vakfeden Başkan Coşar, yapmış olduğu çalışmalar, ortaya koyduğu projeler ve sağladığı istihdamla Boğazlıyan’ın umudu olmaya devam ediyor.

İstihdama sağladığı katkılar başta olmak üzere, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda yapmış olduğu çalışmalarla da ilçeye büyük mesafeler aldıran Başkan Coşar, Boğazlıyan’da gözle görülür değişimlere imza atarak, her kesiminin yaşamına dokunacak çalışmaları ile takdir toplamaya devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilçenin farklı noktalarında başlatılan çalışmalar kararlılıkla ve artarak sürdürülüp gün yüzüne çıkarken, çalışmalara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor

Başkan Coşar, ziyarette yaptığı açıklamada; “Tüm enerjimizi ve mesaimizi ilçemize hizmet etmeye adadık” dedi.

“İlçede başlatılan projeleri hızlandırıp tamamlamak ve hemşehrilerimizin memnuniyetine şahit olmak gayesindeyiz” diyen Başkan Coşar, planlı bir şekilde sürdürülen çalışmalara  yenilerini ekleyerek aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Başkan Coşar, “İlçede İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Yeni Hizmet Binamızın yapımı hızla sürüyor. Tamamlandığında önemli bir hizmet alanı oluşturacak ve ilçemize değerli bir eser daha kazandırmış olacağız.

Ayrıca İlçemizin ulaşım altyapısını daha da güçlendirmek için çalışıyoruz. Daha rahat ve güvenli bir ulaşım için çalışmalarını tamamlayarak yenilediğimiz yollarımızı trafiğe açtık.

Yeni yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ile birlikte Boğazlıyan, daha modern ve nitelikli sağlık hizmetleri sunan bir merkez haline gelecek. Bu gelişme, ilçe halkının sağlık hizmetlerine daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlayacak” diye konuştu.

-“KIRTASİYE SETİ HEDİYE ETTİ”-

Büyük bir heyecanla eğitim hayatına yeni başlayan minik öğrencileri ziyaret ederek kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyeleri teslim ettiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Coşar, “Aydınlık yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımız her şeyin en özeline, en güzeline layık. Ayrıca yapımı devam eden projelerimizin en önemlilerinden biri olan Yaşlı Bakımevimizin çalışmaları da devam ediyor” dedi. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM