• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,73
 • BIST
  %1,17
COŞKU MEYDANA SIĞMADI

COŞKU MEYDANA SIĞMADI

AKAY’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde olağan genel kurulu öncesi Boğazlıyan’da çiftçiler ile bir araya gelen Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’a binlerce çiftçi sevgi gösterisinde bulundu. Boğazlıyan’da binlerce traktör ve araçlardan oluşan konvoy eşliğinde karşılanan ve Cumhuriyet meydanında çiftçiler ile bir araya gelen Akay, Üreten çiftçinin 3 tane şeker fabrikası olduğunu ve Kayseri Şeker’in Türkiye’nin pırlanta şirketlerinden birisi olduğuna dikkat çekerek, “Bu fabrikalar çiftçinin. Bu pırlanta şirketin büyüyüp gelişmesinde; çiftçisi ile çalışanı ile yöneticileri ile hep birlikte hepimizin başarısı var. hep birlikte sahip çıkacağız, kollayacağız” dedi. Şeker’in Boğazlıyan OSB’ye fabrika yapacağının müjdesini verdi.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek olan olağan mali genel kurulu öncesi çiftçi ile buluştu.

Şeker sektörünün yüz akı olan, Şeker Pancarı tarımının yeniden stratejik önemini kazanmasında önemli bir görev üstlenmesi ve 12 yıldır başarılı çalışmaları ile Çiftçinin gönlünü kazanan Akay’a binlerce çiftçi sevgi gösterisinde bulundu.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Boğazlıyan’da çiftçiler ile bir araya geldi. Boğazlıyan çiftçileri ile yöneticilerin bir araya gelerek birlikte oluşturdukları program bir ilke daha sahne oldu.

Binlerce traktör ve araçlardan oluşan konvoy eşliğinde karşılanan ve Cumhuriyet meydanında çiftçiler ile bir araya gelen Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılandı. Omuzlara alınan Akay’a çiftçinin sevgisi dikkatlerden kaçmazken, “Anadolu’nun Yiğit İnsanı’ Boğazlıyan’a hoş geldiniz sloganları ile Akay, dakikalarca alkışlandı.

-“MALİ GENEL KURUL ÖNCESİ GÖVDE GÖSTERİSİ”-

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek olan olağan mali genel kurulu öncesi Boğazlıyan’da adeta gövde gösterisinde bulunan Hüseyin Akay’a Boğazlıyan çiftçilerinin tezahüratı dikkat çekti.

Binlerce çiftçinin sevgi seli ile kürsüye çıkan ve coşkulu kalabalığa hitap eden Hüseyin Akay, Boğazlıyan’da çiftçi ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konuşması sık sık ‘Boğazlıyan seninle gurur duyuyor’ sözleri ile kesilen Akay, “Bizler de sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

Çiftçinin damarına basılmaması gerektiğine değinen Akay, “Çiftçinin damarına basılırsa Boğazlıyan’daki bu coşku yeter” diye konuştu.

-“ÜRETEN ÇİFTÇİNİN 3 FABRİKASI VAR”-

Üreten çiftçinin 3 tane şeker fabrikası olduğunu vurgulayan Akay, Kayseri Şeker’in Türkiye’nin pırlanta şirketlerinden birisi olduğuna dikkat çekerek, “Bu fabrikalar çiftçinin. Bu pırlanta şirketin büyüyüp gelişmesinde; çiftçisi ile çalışanı ile yöneticileri ile hep birlikte hepimizin başarısı var ama bir de bu pırlanta şirketi ne yapacağız? hep birlikte sahip çıkacağız, kollayacağız” diye konuştu.

-“ŞEKER; ÇİFTÇİNİN HER ZAMAN YANINDA”-

Kayseri Şeker’in çiftçisine her zaman sahip çıktığını da aktaran Akay, zamanında verilen avanslarla çiftçiye rahat bir nefes aldırdıklarını ve ödemelerin de zamanında gerçekleştirildiğini söyledi.

-“BOĞAZLIYAN OSB’YE FABRİKA MÜJDESİ”-

Konuşmasında Boğazlıyan’da inşaat çalışmalarına başlanılan Boğazlıyan Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesine değinen Akay, “Sayın Gökhan Coşar, başkanımızı yürekten kutluyorum. Hakikaten her yiğidin harcı değil, OSB’nin kurulması. Bizler de Kayseri Şeker olarak sayın başkanımızdan arsa talebinde bulunduk ve arsa tahsisi yapıldı. İnşallah bizlerde OSB’ye fabrikamızı kuracağız. Boğazlıyan OSB ilçenin istihdamına ve ekonomisine büyük katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Kayseri Şeker ailesi olarak alınan bütün kararların yönetim kurulu ile istişare edilerek alınıldığını da kaydeden Akay, “Bizler büyük bir aileyiz. Bu aileye hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

-“GENÇLER GELECEĞİMİZDİR”-

Hüseyin Akay, ‘Gençlerin umudu Hüseyin Akay, Gençlerin umudu Kayseri Şeker’ sözlerine ise; “Gençler geleceğimizdir. Bizlerin de umudu sizlersiniz. Bu coşku ve güvene layık olmak için çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM