• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CUMHUR İTTİFAKI ZAFERİNİ KUTLADI

CUMHUR İTTİFAKI ZAFERİNİ KUTLADI

Türkiye 28 Mayıs’ta sandık başına giderken, Boğazlıyan ‘da yeniden tarih yazan Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan, sandıktan birinci çıktı. Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından AK Parti Seçim İrtibat Bürosuna akın eden binlerce vatandaş seçim zaferini coşkulu bir şekilde kutladı.

Boğazlıyan’da gerçekleşen seçimlerde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan, büyük bir başarı elde ederek sandıktan birinci çıktı. 28 Mayıs’ta gerçekleşen seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti Seçim İrtibat Bürosu, coşkulu bir kalabalık tarafından akın edildi ve zafer kutlamaları düzenlendi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’nin liderliğindeki AK Parti, Boğazlıyan’da yeni bir rekora imza atarak büyük bir destek elde etti. Seçim sonuçlarının açıklanmasının hemen ardından birlik ve beraberlik mesajları veren Düğenci, seçimlerin Boğazlıyan’a ve ülkeye hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Boğazlıyan’da yeniden bir tarih yazdıklarına dikkat çeken Düğenci, tüm Boğazlıyan halkına teşekkür etti.

Siyasi büyükleri adına teşekkür konuşması yapan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ise, Seçim sonuçlarının Türkiye demokrasisinin bir zaferi olduğunu aktaran Coşar, Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ülkeye ve millete hayırlı olmasını diledi. İstikrar ve güven ortamının kendini ispat ettiğini ve artık Türkiye’ye odaklanmak gerektiğinin altını çizerek, Türkiye’nin önünde artık pozitif bir ajandanın olduğunu vurguladı.

“Türk milleti büyük bir ferasetle siyasi ve ekonomik istikrara devam dedi” diyen Coşar, “Demokrasi ve milli irade gücünü bir kez daha ispat etti. Birçok ülkeyi kıskandıracak kadar yüksek katılım oranlarıyla gerçekleşen seçimlerle, ülkemiz de Cumhurbaşkanlığı seçimleri başarılı bir şekilde geçti. Bu büyük başarı hikayesinin mimarı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da gönülden tebrik ediyoruz. Yeni dönemin ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Tüm Boğazlıyan  halkını canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu başarının mimarı sizlersiniz” şeklinde konuştu.

Kutlamalara katılan yüzlerce vatandaş, seçim zaferini coşkuyla kutladı. Kalabalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye MHP İlçe Başkanı Selahattin Demiroğlu’na ve Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a  tezahüratlar yaparak desteklerini gösterdi.

Bazı vatandaşlar seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte kimisi şükür namazı kılmak için camilere giderken, bazıları ise dua etti. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM