• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
DEFTERDAR TEŞEKKÜR ETTİ

DEFTERDAR TEŞEKKÜR ETTİ

Yozgat Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, devlete karşı olan yükümlülüklerini yerine getiren tüm mükelleflere teşekkür etti.

2017 vergilendirme dönemine ilişkin olarak beyan edilen yıllık gelir vergisi ve kurumlar vergisi beyannamelerinin değerlendirilmesi neticesinde en fazla vergi beyan eden ilk 100 mükellef belirlendi.

Yozgat Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, “Ödediği vergilerle ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan, vergiye gönüllü uyumun göstergesi olarak kazançlarını kendi rızalarıyla doğru olarak beyan eden ve ödeyen tüm mükelleflere hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

Defterdar Yıldıraner, şunları kaydetti.

“Ülkemizin mali ve ekonomik yönden güçlenmesi, kalkınması ve hizmet kalitesinin artması, kamu hizmetlerinin etkin ve verimli şekilde yürütülmesi için önemli bin unsur olan vergi, kamu harcamalarının da önemli finansman kaynağıdır.

Ödediği vergilerle, oluşturduğu istihdamla; ilimiz ekonomisine katkı sağlamak için sermayelerini tahsis eden, mal ve hizmet üretiminde aktif olarak yer alan, vatandaşlarımıza iş imkanı sağlayan, Devletimize karşı olan yükümlülüklerini yerine getiren tüm mükelleflerimizi kutluyor ve teşekkür ediyorum.

Gelişen bilgi teknolojilerini kullanarak, mükelleflerimizin yükümlülük ve ödevlerini vergi dairelerine gitmeden, hızlı, kolay ve düşük maliyetlerle yerine getirebilmelerini sağlamak temel amaçlarımızdan biridir ve mükelleflerimize bu yönde hizmet etmeye tüm imkanlarımızla devam edeceğiz.

Ödediği vergilerle ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan, vergiye gönüllü uyumun göstergesi olarak kazançlarını kendi rızaları ile doğru olarak beyan eden ve ödeyen tüm mükelleflerimize bir kez daha teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar elde etmelerini temenni ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM