• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,20
 • ALTIN
  %-0,32
 • BIST
  %2,74
DEĞİŞİM BAŞLADI

DEĞİŞİM BAŞLADI

31 Mart seçimlerini “Tevazu, samimiyet ve gayret ile” yürüten ve halkın büyük desteği ile Boğazlıyan Belediye Başkanı seçilen Gökhan Coşar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Boğazlıyan’da farklı bir etkinliğe imza attı.

Boğazlıyan Belediyesinin katkısı ile düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği büyük ilgi gördü.

Barış ve sevginin, kardeşlik ve dostlukla harmanlandığı Çocuk Şenliği büyük bir coşku ve sevinç içerisinde gerçekleşti.

23 Nisan şenliğine katılan çocuklar program boyunca doyasıya eğlendi. Etkinlikte palyaço, sihirbaz, Hacıvat-Karagöz, kukla dans ve akrobasi gösterileri çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

“Minik yürekler doyasıya eğlendi”

Gönül Belediyeciliği sloganı ile yola çıkan, tevazu, samimiyet ve gayret ile seçim çalışmalarını yürüten ve halkın büyük desteği ile Boğazlıyan Belediye Başkanı seçilen Gökhan Coşar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda farklı bir etkinliğe imza attığı programda minik yürekler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Boğazlıyan Belediyesi’nin katkısı ile düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen “23 Nisan Çocuk Şenliği” büyük ilgi gördü. Çocuklar birbirinden eğlenceli aktivitelerle doyasıya eğlendi.

23 Nisan Çocuk Şenliğine ailelerin de yoğun katılımı dikkat çekerken, yapılan etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Palyaço, sihirbaz, Hacıvat-Karagöz, kukla dans ve akrobasi gösterileri çocuklarla buluştu. Şenlik alanına gelenlere, pamuklu şeker ve patlamış mısır dağıtıldı.

“Başkan Coşar’a teşekkür ettiler”

Çocuklar kadar ailelerin de büyük bir keyif aldığı ve eğlendiği şenlikte, çocuklar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Çocuklar aileleri ile birlikte unutulmaz bir gün yaşarken, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a teşekkür eden vatandaşlar, “Bu yıl gerçekten de İlçemizde farklı bir 23 Nisan’ı kutladık. Çok değişik güzel bir program hazırlanmış. Bu tür aktiviteler özellikle çocuklarımız açısından oldukça iyi oldu. Birlik ve beraberliğimize en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde çocuklarımız gönüllerince eğlenirken, bizler bir yandan çocuklarımızın sevincine ortak olurken, diğer yandan da aileler ile sohbet etme fırsatı bulduk. Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Müzik eşliğinde program süresince hareketli olan çocuklar gönüllerince eğlendi. Çocuk şenliğine katılan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, çocuklarla yakından ilgilendi.

Başkan Gökhan Coşar, “TBMM’nin kuruluşunun 99. yılı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bu tür şenliklerle dostluk köprülerinin kurulmasına zemin hazırladıklarını ifade eden Başkan Coşar, “Bugün çocuklara yönelik bir eğlence programı düzenledik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklarımıza bu şenliği armağan ediyoruz. İnşallah bundan sonrada bu tür etkinliklerimiz devam edecek.

Bugün hep beraber çok önemli bir günü yaşıyoruz. Bu günü Türk çocuklarına ve dünya çocuklarına bayram ilan eden tek lider Mustafa Kemal Atatürk’tür. Boğazlıyan’da bugün yüzlerce çocuk ailesi ile birlikte bu bayramı coşkuyla kutluyor. Hepinize teşekkür ediyorum. Boğazlıyan Atatürk’e bağlılığını, Cumhuriyet’e bağlılığını bugün yine göstermiştir. Büyük Önder Atatürk başta olmak üzere, şehitlerimizi, gazilerimizi minnetle anıyorum. Siz değerli hemşerilerimle bir kez daha gurur duyuyorum. Programa katılan ve hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM