• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %-0,57
 • ALTIN
  %0,19
 • BIST
  %-1,35
DEMİROĞLU; TEŞEKKÜR ETTİ

DEMİROĞLU; TEŞEKKÜR ETTİ

Boğazlıyan Ziraat Odası’nda üyeler, delege seçimi için sandık başına gitti. Seçimlerde köy ve mahallelerden toplam 53 delege seçildi. Boğazlıyan Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Demiroğlu, delege seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

Boğazlıyan Ziraat Odası Başkanlığı delege seçimleri, ilçemiz genelinde büyük bir katılım ve şeffaflık içinde gerçekleştirildi.

Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Demiroğlu, “Delege seçimlerimizi birlik ve beraberlik çerçevesinde tamamladık. Sandık başına giderek, oylarını kullanan tüm çiftçilerimize çok teşekkür ediyorum. Delege olarak seçilen arkadaşlarımızı da gönülden tebrik ederim” dedi.

“Boğazlıyan çiftçisinin ortak kurumu olan Ziraat Odasını yine hep beraber yöneteceğiz” diyen Demiroğlu, birlikte kararlar alıp, ortak bir ilerleme ile gelişme ve büyüme yaşayıp, daha uzak ufuklara yelken açacaklarını vurguladı.

Demiroğlu, açıklamasında şunları aktardı.

“Çiftçimizin çalışkanlığının, fedakârlığının ve güveninin, kırsaldan yayılan en gür sesi olan ziraat odası delege seçimlerinde aday olan tüm delege adaylarına teşekkür ederim. Çiftçilerimizin oyları ile seçilen delegelerimize, çalışmalarımızda bizlere güç vererek daha güzel projeleri hedef olarak koyan kıymetli çiftçilerimize ve değerli ailelerine teşekkür ederim.

Ayrıca; İlçe Kaymakamı sayın Recep Aydın başta olmak üzere seçimde görev alarak özveriyle çalışma yapan Kaymakamlık personelleri ile İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı personellerine, Milli Eğitim Müdürlüğüne  Oda Personellerimize, Muhtarlarımıza ve seçimimize katkı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Mahalle delegesi olarak seçilen tüm arkadaşlarımı tebrik eder bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim. Delege seçimlerimizin Ülkemize, İlçemize, Odamıza ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim.”

Demiroğlu, Boğazlıyan çiftçisi için Ziraat Odası olarak yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM