• DOLAR
  %-0,06
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %-0,49
 • BIST
  %1,99
DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI

DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI

Boğazlıyan Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü COVİD-19’la mücadelede denetimlerini artırarak devam ettiriyor. Bu kapsamda işletmeler başta olmak üzere cadde cadde, sokak sokak denetim yapan polis ekipleri; maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çekti. Kurallara uymayanlar hakkında ise yasal işlem başlatıldı.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

“Birlikte Başaracağız” sloganı ile yeni tip COVİD-19 hastalığına karşı bir yandan vatandaşları polis aracı ile anonsla uyaran diğer yandan da cadde ve sokaklarda vatandaşları bilgilendirmeye devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Corona virüse karşı dikkat çekmeye devam ediyor.

YASAL İŞLEM BAŞLATILIYOR

COVİD-19’la mücadele kapsamında maske takmayan ve sosyal mesafeye uymayan vatandaşlar ile kurallara uymayan işletmeler hakkında yasal işlem başlatılırken, COVID-19 salgınının dünya üzerinde yıkıcı etkisi sürüyor.

İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda denetimlerini artıran polis ekipleri, özellikle insan yoğunluğunun yaşandığı bölgelerde incelemelerini titizlilikle sürdürüyor.

Boğazlıyan’da iş yerleri, marketler, alışveriş alanları, lokantalar, araçlar ve  vatandaşın yoğun olduğu bölgelerde denetimlerini sürdüren polisler, Denetimlerde, sosyal mesafenin korunması, vatandaşların sağlığı için maske kullanılması ve hijyen kurallarına uygun hareket edilmesini istedi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce vatandaşların sağlığı için salgının yayılımının engellenmesi ve daha hijyenik bir Boğazlıyan için denetimlere kesintisiz devam edileceği, vatandaşların alınan kararlara uymaları gerektiği vurgulandı.

18.12.2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM