• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
DENETİMLİ SERBESTLİKTE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLERİ

DENETİMLİ SERBESTLİKTE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLERİ

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliklerinin yapılması planlandı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında; Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce yükümlülere yönelik olarak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının Konferans Salonunda Demokrasi ve Milli Birlik semineri düzenlendi.

Boğazlıyan Zeynel Deniz İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı tarafından Denetimli Serbestlik yükümlülerine Demokrasi ve Milli Birlik konulu seminer verildi. Seminerde 15 Temmuz Demokrasi Marşı ve Bayrak şiiri  gösterileri yapıldı. Düzenlenen seminer programına Denetimli Serbestlik Müdürü, Müdürlük personeli ve  yükümlüler katılım sağladılar.

Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce Bektaşlı Şehitliğinde temizlik ve bakım faaliyetleri yerine getirildi. Denetimli Serbestlik yükümlülerince yapılan temizlik ve bakım faaliyetlerine Denetimli Serbestlik Müdürü ve Bektaşlı Muhtarı eşlik etti.

Sorgun’da düzenlenen Tetkik Hakim Yasin Tüysüz’ün cenaze töreni nedeniyle etkinliklere katılamayan  Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Murat Şahin, yaptığı açıklamada, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzde yükümlülere yönelik olarak Demokrasi ve Milli Birlik konulu seminer düzenledi ve yükümlüler tarafından Şehitliklerin temizlik ve bakım faaliyetleri yerine getirildi.

Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzce düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinliklerini yakından takip ederek vatan sevgisi, milli birlik, manevi değerler, şehitlere saygı duygularının yükümlülerde farkındalık uyandırması açısından önemli olduğunu düşünüyorum.

Yükümlülerin iyileştirilmesi ve yeniden topluma kazandırılması yönünde önemli etkinlikler yapan ve tüm faaliyetlerinde gerekli duyarlılığı ve özeni gösteren Boğazlıyan Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzü kutluyorum. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM