• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DESTAN YÜREKLE YAZILIR

DESTAN YÜREKLE YAZILIR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Demokrasi ve Milli Birlik uğruna can veren 15 Temmuz Şehitlerimizi şükranla, rahmetle anıyoruz” dedi. Başkan Coşar, 15 Temmuz’un Türk halkının dik duruşunu ve canları pahasına gösterdiği mücadeleyi simgelediğini vurgulayarak, bu zaferin şehitler ve gaziler sayesinde geldiğini ifade etti.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla yaptığı açıklamada, 15 Temmuz’un asla unutulmayacağını belirtti. Coşar, darbe girişimine engel olurken şehit düşen vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, gazilere de sevgi ve şükranlarını sunduklarını dile getirdi.

Başkan Coşar, açıklamasında şunları söyledi: “15 Temmuz’da Türk halkının sergilediği dik duruş ve canı pahasına ortaya koyduğu mücadeleyle gelen zaferi, şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Tarihi zaferlerle dolu olan yüce milletimiz, 15 Temmuz gecesi darbeye kalkışan hainlere gereken dersi destansı bir şekilde vermiştir. Boğazlıyan’ımızda da halkımız, demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkmak için sokaklara çıkmıştır. Kahramanlarımızı ve destanımızı asla unutmayacak ve unutturmayacağız. FETÖ’cü hainleri ve işbirlikçilerini de unutmayacağız. Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna hiçbir düşmandan korkmuyoruz. Her daim bu uğurda kurban olmaya hazırız.”

Başkan Coşar, 15 Temmuz’un bir demokrasi zaferi olduğuna dikkat çekerek, “Bu vesileyle, bağımsızlık ve demokrasi uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun” şeklinde konuştu. (Hüseyin TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM