• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
DÜĞENCİ; “BİZ BÜYÜK GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ”

DÜĞENCİ; “BİZ BÜYÜK GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ”

AK Parti  Boğazlıyan İlçe İstişare Kurulu toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “Biz büyük güçlü bir aileyiz” dedi.

“İstişare toplantısına katılım oldukça yoğundu”

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci’nin ev sahipliğinde Belediye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ile Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, “AK Parti olarak, AK Parti teşkilatı olarak biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Gücümüzü milletten alıyoruz. Milletimizle iç içeyiz. Vatandaşımıza dokunuyoruz. Derdiyle dertleniyoruz. Pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçiyoruz. Dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecini iyi yöneten Türkiye’de yeni normale geçiş adımlarını atıldı. Salgının tamamen bitirilmesi için alınan tedbirlere hep birlikte uyacağız, bu süreci atlatacağız” dedi.

“AK Parti teşkilatı olarak, AK Parti olarak her zaman için milletimize değer verdik, emek verdik” diyen Başkan Düğenci, “31 Mart seçimlerinde önce gönüllere girdik, hizmet aşkıyla yandık tutuştuk. Allah’a binlerce şükürler olsun. Bu çerçevede, özellikle cumhurbaşkanımızın da vurguladığı gibi, partimize bugüne kadar emek vermiş olan partililerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte geleceğe aynı şevkle, gayretle çalışmak ve bu uğurda gayret sarf etmek çok önemli diye düşünüyorum. Ben bu vesileyle toplantıya iştirak edenlere şahsım adına teşekkür ediyorum. Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

“İlçe Teşkilatı olarak gönül siyasetini yapmaya çalışıyoruz”

Başkan Düğenci, sözlerini şu şekilde sürdürdü.

“Her zaman bir ve beraber kardeşlik anlayışı içinde çalıştık. Bunu da Boğazlıyan’da başardık. Başarı sonunda da siyasi olarak meyvelerini topladık. Bu bayrak Boğazlıyan burçlarında bundan sonra da dalgalanmaya devam edecek.

İlçe Teşkilatı olarak gönül siyasetini yapmaya çalışıyoruz, bunda herkese her kesime dokunmak var. Bu partiyi kuran millet olduğuna göre, bugünden sonra da bu partiyi 2023-2053 hedeflerine yine millet olarak taşıyacağız.”

“Hizmetlerimiz artarak sürecek”

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar partinin her kademesinde görev yapan, partiye gönül veren herkesin kendileri için çok değerli olduğunu vurgulayarak, AK Parti’nin bir hizmet ve vefa hareketi olduğunu söyledi.

Birlik ve beraberliğin önemine temas eden Başkan Düğenci, “Partimize hizmet veren herkesin başımızın üzerinde yeri vardır. AK Parti milletin partisidir. Partimiz her daim var olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi hep beraber yöneteceğiz. Sorun, öneri ve istekleri bizzat takip eden ve hizmet standartlarını her geçen gün biraz daha yükselten AK Parti İlçe Teşkilatı olarak bu tür toplantılara devam edeceğiz. Ayrıca üye kayıtlarımız da sürüyor. Bu hizmet harekatına katılmak isteyen bütün kardeşlerimizi de AK Parti ailesine bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

“Boğazlıyan için çalışacağız”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, “Birlik ve beraberlik içerisinde Boğazlıyan’ımızın gelişimi ve dönüşümü için çalışacağız” dedi.

Belirlenen hedefler doğrultusunda Boğazlıyan’ı marka bir ilçe yapmak için çalışmaların aralıksız sürdüğünü kaydeden Başkan Coşar, sözlerini “Yüklendiğimiz misyon doğrultusunda Boğazlıyan için çalışıyoruz. Her şey Boğazlıyan” için sözleri ile tamamladı.

Samimi bir havada geçen ziyarette sorunlar dinlendi ve çözümler üretilmek adına notlar alındı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM