• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DÜĞENCİ; “KUTLU YÜRÜYÜŞE DAVET ETTİ”

DÜĞENCİ; “KUTLU YÜRÜYÜŞE DAVET ETTİ”

Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı  Osman Düğenci, 13 Mayıs Cumartesi günü Boğazlıyan Cumhuriyet Meydanında AK Parti Yozgat Milletvekili adaylarının katılımı ile saat: 10.00’da düzenlenecek olan mitinge tüm Boğazlıyan halkını davet etti.

Yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesi Boğazlıyan Cumhuriyet meydanında coşkulu bir mitinge imza atmaya hazırlanan AK Parti’nin mitingi saat 10:00’de başlayacak.

AK Parti Yozgat Milletvekili adayları Abdulkadir Akgül, Süleyman Şahan, İskender Minar ve Yusuf İbiş, miting alanında hazır bulunup seçmenlere seslenecek.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “14 Mayıs seçimlerinde Türkiye’nin milli seferberlik ruhu içerisinde bir kez daha zorlu bir virajdan, savrulmadan, dağılmadan, birlik ve beraberlik içerisinde geçecek. Gerek Boğazlıyan ve Yozgat’ımız da gerekse Türkiye’miz istikrardan yana olacaktır” dedi.

“MİTİNGE DAVET ETTİ”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, bugün gerçekleştirilecek olan Mitinge tüm Boğazlıyan halkını davet etti.

AK Parti İlçe Teşkilatı 14 Mayıs seçimleri öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

“Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam” ve “Doğru adımlarla yola devam” sloganı ile seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İlçe Teşkilatı’nda Başkan Osman Düğenci, 13 Mayıs Cumartesi günü Boğazlıyan Cumhuriyet Meydanında AK Parti Yozgat Milletvekili adaylarının katılımı ile saat: 10.00’da düzenlenecek olan mitinge tüm Boğazlıyan halkını davet etti.

Hummalı bir şekilde miting çalışması yapan AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı, gitmedik yer bırakmıyor. Birebir ziyaretler başta olmak üzere gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdüren AK Parti İlçe Teşkilatı’nda düzenlenecek olan miting için hazırlıkların devam ettiği bilgisini veren AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, tüm Boğazlıyanlıları mitinge davet etti.

“Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam” ve “Doğru adımlarla yola devam” sloganıyla 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Düğenci,  Boğazlıyan halkından mitinge destek vermelerini istedi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerinin önemine değinen Başkan Düğenci, “14 Mayıs seçimlerinde Türkiye’nin milli seferberlik ruhu içerisinde bir kez daha zorlu bir virajdan, savrulmadan, dağılmadan, birlik ve beraberlik içerisinde geçecek. Gerek Boğazlıyan ve Yozgat’ımız da gerekse Türkiye’miz istikrardan yana olacaktır.

Bizim vatandaşımız kimin haklı, kimin haksız olduğunu,kimin laf, kimin icraat ürettiğini çok iyi biliyor ve boş vaatlere kanmıyor.Vatandaşlarımızdan demokratik haklarından bir tanesi olan oy kullanma haklarını 14 Mayıs günü sandığa giderek gerçekleştirmelerinin de çok önemli olduğunu özellikle belirtmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Vatandaşların gösterdiği ilgi, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adımlarını attığı Türkiye Yüzyılı aşamasında ‘bizlerde elimizden geleni yapıp önce ülkemiz için sonra partimiz için gerekli çalışmaları teşkilat olarak birlikte yürüteceğiz’ diyen Başkan Düğenci, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

“HEP BİRLİKTE BİR DESTAN DAHA YAZACAĞIZ”

AK Parti Boğazlıyan ilçe teşkilatı olarak bir bütün olarak sahada olduklarının altını çizen Başkan Osman Düğenci, “Sabırla çalışacağız. Ülkemiz ve Devletimiz için hep birlikte 14 Mayıs tarihinde Boğazlıyan’da da yeni bir destana daha şahitlik yapacağız. Vatandaşlarımızın da Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Devlet ve güçlü bir Türkiye için, istikrar için oy kullanacağına yürekten inanıyorum” dedi. (Hüseyin TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM