• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DÜĞENCİ’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

DÜĞENCİ’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde desteklerinden dolayı belediye başkanlarına teşekkürlerini iletti.

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Düğenci, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş ve Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ile AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ünsal Sezer de hazır bulundu.

Cumhur İttifakı’nın lideri olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 yıldır Türkiye’nin geleceği için önemli reformlara imza attığını belirten Başkan Düğenci, açıklamasında; seçim sonuçlarının bu başarıyı bir kez daha gösterdiğini ifade etti. Erdoğan’ı destekleyen halka minnettarlığını dile getiren Düğenci, “Rabb’imize hamdolsun bu gururu bize yaşattığı için. Bu süreçte kıymetli belediye başkanlarımız ve bizleri yalnız bırakmayan Cumhur İttifakı ortaklarına da teşekkür ediyorum. Milli irade Türkiye’ye umut, bereket ve huzur getirecektir” şeklinde konuştu.

Başkan Düğenci, “Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle bu seçimin kaybedeni olmadı, herkes kazandı” diyerek seçim sonuçlarının bir zafer olduğunu vurguladı. Ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’nin geleceği için yaptığı reformları ve Cumhur İttifakı ortaklarının desteğini önemsediğini belirtti. Başkan Düğenci, milli iradenin Türkiye’ye umut, bereket ve huzur getireceğine inandığını dile getirdi.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’da ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

Ziyaret sırasında samimi bir atmosferin hakim olduğu gözlenirken, Bu tür buluşmaların siyasi birlik ve dayanışmanın önemini vurguladı. (Hüseyin TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM