• DOLAR
  8,6475
  %-0,20
 • EURO
  10,1533
  %-0,07
 • ALTIN
  490,30
  %-0,24
 • BIST
  1.392
  %-1,94
DÜNYA’CA ÜNLÜ HAFIZLAR BOĞAZLIYAN’DA KUR’AN ZİYAFETİ SUNACAK

DÜNYA’CA ÜNLÜ HAFIZLAR BOĞAZLIYAN’DA KUR’AN ZİYAFETİ SUNACAK

 

Dünyaca ünlü Kur’an Hafızları yarın Boğazlıyan’da halka Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunacak.

Aralarında Dünya ve Türkiye birincilerinin de olduğu ünlü hafızların sesinden Kur’an-ı Kerim Tilavetleriyle Boğazlıyanlılara Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunulacak.

Boğazlıyan İlçe Müftüsü Mehmet Güler, başkanlığında hizmet anlayışı ile büyük takdir toplayan Boğazlıyan Müftülüğü, Kur’an ve Cami hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir biçimde sunulması amacıyla başlattığı çalışmalar kapsamında ‘Merkez Çarşı Camii’nde yapılan hizmetler anısına aralarında Dünya ve Türkiye birincilerinin de olduğu ünlü hafızlar Boğazlıyan’a geliyor.

“MÜFTÜ GÜLER; VATANDAŞLARI DAVET ETTİ”

Boğazlıyan İlçe Müftüsü Mehmet Güler, Boğazlıyan’da ‘Merkez Çarşı Camii’nde yapılan hizmetler anısına Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunulacağını söyledi.

Müftü Güler, 02 Şubat 2019 Cumartesi günü Boğazlıyan Merkez Çarşı Camii’nde saat 11,30’da başlayacak olan programa tüm Boğazlıyan halkını davet ederek, “Çok güzel bir Kur’an ziyafeti sunulacak. Tüm ilçe halkını bekliyoruz” dedi.

Programına katılacak ünlü hafızların, Kur’an’ın o müthiş ikliminde güzel bir ziyafet sunacağını aktaran Müftü Güler, “Vatandaşlarımızdan bu iklimden yararlanmasını istiyoruz. Halkımızın, kolay kolay canlı bir şekilde dinleme imkanı bulamadığı bu Kur’an bülbüllerinin bizlere sunacağı güzel programlara iştirak etmesini bekliyorum. Üç ayların başlamasına da kısa bir süre kala bu fırsatları iyi değerlendireceğimize inanıyorum. Programa; Hafız Furkan Çınar 2018 Kur’an-ı Kerim-i  Okuma Dünya 1.’si, Hasan Çakmak 2015 Kur’an-ı Kerim-i Okuma Türkiye 1.’si ve 2010 Güzel Ezan Okuma Türkiye 1.’si, Tayyib Hoş 2012 Kur’an-ı Kerim-i Okuma Türkiye 1.’si ve Alpcan Çelik 2014 Kur’an-ı Kerim-i Okuma Dünya 1.’si” katılacak diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM