• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,20
 • ALTIN
  %-0,32
 • BIST
  %2,74
EĞİTİM BİR DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMDÜR

EĞİTİM BİR DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMDÜR

Merkezi Ankara’da bulunan Akademi Eğitim Danışmanlık 19-20 Ocak’ta Yozgat’ta Drama 1. Kur, Zeka Oyunları, Öğrenci Koçluğu ve Arduıno Eğitimi gerçekleştirecek.

Erzurum Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği, Akademi Danışmanlık İşbirliği ile Yozgat’ta öğretmenlere Zeka Oyunlar,Drama 1. Kur, Öğrenci Koçluğu ve Arduıno Eğitimi verecek.

Eğitimde, çocukların öğrenirken eğlenmesi; eğlenirken öğrenmesi ve eğitim-öğretim ortamına aktif bir şekilde katılması için eğitimcilerin yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Akademi Eğitim Danışmanlık Ankara’da yapacağı etkinliğe katılacak öğretmenler bu eğitimle hem çok eğlenecek hem de öğrenecekleri yöntem ve tekniklerle sınıf içerisinde ders verimliliğini artıracaklar.

Yozgat’da yoğun ilgi uyandıran bu eğitim sonunda katılımcılara Uluslararası Geçerli Sertifikaları verilecek.

Merkezi Ankara’da bulunan Akademi Eğitim Danışmanlığı yetkilileri, “Modern dünyanın insanları olarak, sizler gibi bizler de, sürekli eğitimin kalite standartları açısından son derece gerekli olduğunu düşünüyoruz. Son on beş yıl içerisinde eğitim öğretim alanında yapılan yatırımlar bu sürece hem nitelik hem nicelik açısından son derece olumlu katkı sağlamıştır.

Devlet ve milletimizin fedakârca yapmış oldukları bu katkıları taçlandırmak ve hem yurtiçinde hem uluslararası sahada layık olduğumuz konuma gelebilmek adına son altı yıl içerisinde 7.500’den fazla öğretmen/eğitmen ve kişisel gelişimi sevenlere inovatif eğitimler gerçekleştirdik.

Drama, Zekâ Oyunları, Mental Aritmetik, Oyun Terapisi, Robotik, Montessori, Proje Yazarlığı, Öğretmen Liderliği, Hafıza Eğitimi, Hızlı Okuma, Müzikart, Arduino, Python , Öğrenci Koçluğu, Çocuk Testleri, Konuşma Terapisi, İletişim, İkna Teknikleri, Takım/Ekip Çalışması, Motivasyon, Öfke Kontrolü, Problem Çözme vb. eğitimlerimize katılan öğretmenlerimizden çok güzel geri dönüşler almaktayız.

Eğitimlerimiz, daha önce Ankara (5 eğitim), İstanbul (9), İzmir (9), Elazığ (3), Iğdır(2 eğitim), Aydın, İzmit, Van, Adıyaman (9 eğitim) Antalya, Aydın/Kuşadası (3 eğitim- Yaz Kampı), Aydın/Didim(1 Yaz Kampı), Bodrum/Turgutreis (2 Yaz Kampı), Uşak, Çanakkale (2), Gaziantep, Diyarbakır (5), Malatya, Kayseri,  Erzurum (10), Samsun (9), Ağrı(11), Trabzon, Şanlıurfa, Adana, Kütahya(3) , Hatay (4), Erzincan (3), Mardin (2),Batman (2), Konya (3), Sivas, Kırşehir illerinde başarıyla uygulanmıştır.

Bu amaçla Yozgat’ta tüm öğretmen/eğitmen, idareci, yönetici asistanı, sekreter ve kişisel gelişimi seven kişiler için 19-20 Ocak tarihlerinde Yozgat-Merkez, Şefaatli, Akdağmadeni ve Sorgun’ da Drama 1. Kur, Öğrenci Koçluğu, Zeka Oyunları ve Arduino Eğitimi, Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecek. Eğitimler gönüllülük esasına dayalıdır” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM