• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,33
 • ALTIN
  %-0,18
 • BIST
  %2,74
EĞİTİM EN BÜYÜK YATIRIMDIR

EĞİTİM EN BÜYÜK YATIRIMDIR

YENİPAZAR BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, “Günü kurtarmanın hesabı değil, yarınları inşa etmenin planını yapıyoruz” dedi.

Hayırsever vatandaşın katkıları ile Yenipazar Beldesi ve Aşağı Sarıkaya Mahallesi’nde bulunan okullara kırtasiye ve okul kıyafetleri dağıtımı gerçekleştirildi.

Her çocuğun eğitime, sağlığa eşit şartlarda ve kolayca ulaşmasının en temel haklarından birisi olduğu gerçeğinden yola çıkan Yenipazar Belediyesi öğrenciler için kırtasiye yardım seferberliği başlattı. Yardımseverlerle öğrencileri bir araya getiren proje ile birlikte okulların açılmasıyla birlikte yardımlar öğrencilere ulaştı.

Beldede eğitime büyük önem veren Boğazlıyan’a bağlı Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran’ın girişimleri ile İstanbul Özel Cevher Koleji Kurucularından ve Aşağı Sarıkayalı hemşerimiz Melih Alkan, tarafından öğrencilere gönderilen kırtasiye ve okul kıyafetleri Başkan Baran ve belediye meclis üyeleri tarafından öğrencilere ulaştırıldı.

Geleceğin teminatı çocuklara verilen bu anlamlı destekten dolayı İstanbul Özel Cevher Koleji Kurucularından Melih Alkan ve Kolej yönetimine Yenipazar ve şahsı adına teşekkür eden Baran, “Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için. En büyük yatırım eğitime yapılan yatırımdır” dedi.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı başlarken, Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran ve hayırseverler öğrencilere kırtasiye malzemesi ve okul kıyafetleri hediye etti.

Eğitim-öğretim yılının başlamasının mutluluğunu yaşayan öğrencilerle bir araya gelen Başkan Baran ve beraberindekiler öğrencilere başarılar dileyip, kırtasiye malzemesi ve okul kıyafeti hediye etti.

Eğitim camiasının ve öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Baran, açıklamasında; “Yeni Eğitim ve Öğretim yılımızın beldemize, ilçemize ve Türkiye’mize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

Eğitimi önemsiyoruz, çocuklarımızı önemsiyoruz. Çünkü geleceğimiz çocuklarımızda. Eğitim öğretim yılının tekrardan hayırlı olmasını dilerim. Tüm çocuklarımıza, öğretmen ve velilerimize başarılı bir eğitim yılı dilerim” diye konuştu.

EĞİTİME DESTEK SOSYAL SORUMLULUKTUR

Baran, “Geleceğimizin teminatı ve sahibi olan öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim görmelerini amaçlamaktayız. Sosyal sorumluluk projelerimiz içerisinde hayırsever vatandaşlarımızın da katkısıyla öğrencilerimizin kırtasiye ve okul ihtiyaçlarını da giderme amacındayız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM