• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

EĞİTİMDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ne Dekan olarak atanan Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Eğitim Yönetimi ABD öğretim üyesi Prof. Dr. Nezahat Güçlü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz uhdesinde bulunan görevi teslim aldı.

Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Eğitim Fakültesi akademik ve idari personeli katıldı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz uhdesinde bulunan Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevini Prof. Dr. Nezahat Güçlü’ye  devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Eğitim Fakültesi’nin Üniversite açısından önemli bir değer olduğunu dile getirdi. Türkiye’de sayılı Eğitim Fakülteleri arasında yer aldığını söyledi.

Akademide bu tür görevlerin birer emanet ve sorumluluk demek olduğunu ifade eden Rektör Karadağ, “Bu bilinçle, yapılan hizmetleri daha da ileri taşımak noktasında yeni dekanımıza büyük görevler düşmektedir. Bu önemli bayrak yarışında kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz’dan devralan Prof. Dr. Neziha Yılmaz ise Yozgat Bozok Üniversitesi çatısı altında böylesi önemli bir görevin kendisine tevdi edilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Artık Yozgat Bozok Üniversitesi ailesinin bir ferdi olarak diyebilirim ki kararlılıkla, çalışarak, Eğitim Fakültemizi daha iyi noktalara taşımak için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a ve görevi devarldığım Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Güngör Yılmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektörü Prof. Dr. Karadağ,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz’a Eğitim Fakültesi’ne verdiği değerli katkılardan dolayı teşekkür ederek Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezahat Güçlü’ye yeni görevinde başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM