• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE VERECEĞİZ

EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE VERECEĞİZ

Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük, “Hep beraber inşallah üretken belediyecilik anlayışıyla, Ovakent’te hep beraber omuz omuza, kol kola, gönül gönüle vererek 31 Mart seçimini kazanacağız” dedi.

“OVAKENTLİLER YALNIZ BIRAKMADI”

Hafta sonu Yozgat’ta düzenlenen aday tanıtım toplantında Ovakentliler Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük’ü yalnız bırakmadılar.

Gerek, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, gerekse AK Parti Yozgat Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ ile AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan yardımcısı Yusuf Başer’le aday tanıtım toplantısında bir araya gelen ve bir süre sohbet eden Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük, hedefleri ve projelerinden bahsetti.

Yusuf Büyük, Ovakent sevdası ile yola çıktıklarını belirterek, “Ovakent’te farklı bir belediyecilik anlayışı ortaya koyacağız. Ovakent Belediyesi, halkın belediyesi olacak” dedi.

“Ovakent için hedeflerini, demokratik ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla, bütçeyi etkin, verimli ve doğru kullanan bir belediyecilik anlayışıyla, hesap verebilen açık ve şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla, Ovakent halkının değerlerini ve kaynaklarını koruyan, adil bir belediyecilik anlayışıyla, liyakatli, temiz, dürüst, erdemli, bilgili, donanımlı kadrolarla ve tüm halkımızla birlikte çalışarak hayata geçireceğiz” diyen Büyük, “El ele, gönül gönüle vereceğiz. Hep beraber inşallah Üretken belediyecilik anlayışıyla, Ovakent’te hep beraber omuz omuza, kol kola, gönül gönüle vererek 31 Mart seçimini kazanacağız” ifadesinde bulundu.

“GECE GÜNDÜZ OVAKENT İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“Tek derdimiz Ovakent olacak” diyen Ovakent Belediye Başkan adayı Yusuf Büyük, “Ovakent’in daha yaşanılabilir bir kasaba olmanın mücadelesini vereceğiz. Ovakent halkının daha da huzuru için gecemizi gündüzümüze katacağız” dedi.

“OVAKENTLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ”

Kendisini yalnız bırakmayan Ovakent halkına teşekkür eden Büyük, “İnşallah seçimi kazandığımız zaman göreceksiniz ki kasabamız, gerçekten de daha yaşanılabilir bir görünüme kavuşacaktır. Üretken belediyecilik anlayışı ile halkımızın sorunlarını, dertlerini çözüme kavuşturacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM