• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %2,70
ELEKTRİKTE ABONELİK İŞLEMLERİNDE E-DEVLET DÖNEMİ BAŞLADI

ELEKTRİKTE ABONELİK İŞLEMLERİNDE E-DEVLET DÖNEMİ BAŞLADI

CK Enerji Çamlıbel Elektrik, müşteri odaklı uygulamalarına bir yenisini daha ekledi ve elektrikle ilgili birçok işlemi e-Devlet kapısı üzerinden vermeye başladı. e-Devlet’le; elektrik aboneliği, borç ve başvuru sorgulama gibi işlemler artık çok daha kolay, hızlı ve güvenli.

Müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla, kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunan CK Enerji Çamlıbel Elektrik, tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkânı sağlayan e-Devlet Kapısı’nda yerini aldı. Yozgat, Sivas ve Tokat bölgesinde hizmet veren, Çamlıbel Elektrik e-Devlet uygulaması ile entegrasyon sürecini tamamlayarak yeni bir hizmet kapısı daha açan, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyet gösteren şirket artık e-Devlet üzerinden de abonelik, abonelik iptali, borç ve başvuru sorgulama hizmetlerini çok daha kolay, daha hızlı ve güvenli bir şekilde sunmaya başladı.

İŞLEMLER E-DEVLET’TEN TAKİP EDİLEBİLECEK

e-Devlet üzerinden elektrikle ilgili bir çok işleme hızla çözüm ürettiklerini dile getiren ve işlemlerin 1-2 dakika içinde sonuçlandığını kaydeden CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, “Teknolojiye yaptığımız yatırımla CK Enerji Çamlıbel Elektrik müşterileri abonelik başvurusu ya da abonelik iptali gibi işlemleri artık e-Devlet üzerinden yapabilecek ve bu platform üzerinden yaptıkları başvuru durumunu sorgulamak isteyen müşterilerimiz de işlemlerini e-Devlet’ten takip edebilecek” değerlendirmesinde bulundu.

SÖZLEŞME MÜŞTERİNİN AYAĞINA GİDECEK

e-Devlet üzerinden güvenli bir şekilde işlem yapan müşterilerinin elektrik hizmetlerinden aynı gün içinde faydalanmaya başlayacağını da kaydeden Tekin, “Bu sistem üzerinden yapılan sözleşmeleri de kurye ile müşterinin ayağına, ikamet ettikleri adrese gönderiyoruz. e-Devlet üzerinden elektrik hizmeti alacak olan müşterilerimiz, güvence bedelini de taksitli olarak faturasına yansıtma imkanına sahip olabiliyor” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM