• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ELMALI YENİDEN SEÇİLDİ

ELMALI YENİDEN SEÇİLDİ

Ziraat Odaları Birliği Genel Kurulu Toplantısında Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Eyyup Elmalı Yeniden Ziraat Odaları Birliği Genel Kuruluna Seçildi.

Ziraat Odaları Birliği Genel Kurulu Toplantısı sonrası Genel Başkan Şemsi Bayraktar seçilirken Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı ve Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Eyyup Elmalı yeniden Ziraat Odaları Birliği Genel Kuruluna Seçildi.

Ziraat Odaları Birliği Genel Kurulu toplantısı, önemli bir seçime sahne oldu. Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Eyyup Elmalı, Ziraat Odaları Birliği Genel Kurulu’nda yeniden seçildi. Toplantı sonrasında ise Genel Başkanlık görevine Şemsi Bayraktar getirildi.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yeni dönemde çiftçilerin yanında olacaklarını ve sorunları yakından takip edeceklerini belirtti. Tarımın gıda güvenliği anlamına geldiğini vurgulayan Bayraktar, “Gıda güvenliğimizi sağlayan çiftçilerimizin her zaman yanındayız. Çiftçilerimizi desteklemek zorundayız. Üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz, birlikte çalışacağız,” ifadelerine yer verdi.

Ziraat Odaları Birliği Genel Kurulu Üyesi Eyyup Elmalı ise yeni dönemde daha iyi çalışacaklarını söyledi. Çiftçilerin yanında olmak, projeleri hayata geçirmek ve çiftçiler ile devlet arasında köprü kurmak için çaba sarf edeceklerini belirten Elmalı, “Yozgatlı çiftçilerimizin ve ülke genelinde topraktan ekmeğini kazanan insanların sofrasına giden ekmekte hakları olan çiftçinin yanında olmaya devam edeceğiz,” dedi.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu’nun asıl üyeleri şu şekilde oluştu: Şemsi Bayraktar, Ahmet Bahadır Sezgin, Hasan Kozoğlu, Mustafa Hepokur, Hüseyin Darcan, Arslan Soydan, Yunus Kılınç, Eyyup Elmalı, Mehmet Baştuğ ve Ahmet Eyyüpoğlu. Yedek üyeler ise Sadullah Karaaslan, Ali Şener Bayraktar, Mehmet Latif Maskan, Ahmet Çankaya, İbrahim Hacıoğulları, Mehmet Karakaya, Mehmet Ali Doğru, Cuma Yiğit, Rıdvan Özmen ve Hakan Hakverdi olarak belirlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM