• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
EMLAKÇILARDA YAZ YOĞUNLUĞU

EMLAKÇILARDA YAZ YOĞUNLUĞU

İlçemizde yaz ayı ile birlikte emlakçılarda hareketlilik başladı. Boğazlıyan’da faaliyetini sürdüren Yarol Emlak İşletme sahibi Nizamettin Yarol; son dönemlerde özellikle kiralık evlere büyük rağbet gösterildiğini belirterek, “Gerek memur tayinleri ve gerekse vatandaşların kiralık ev arayışlarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca ev ve arsa alım satımı hizmeti de veriyoruz” dedi.

Boğazlıyan’da emlakçılık sektörü büyük yoğunluk yaşıyor. Emlakçılar çalışmalarını yoğunlaştırırken, özellikle gününü kiralık veya satılık ev ile arsa arayarak geçiren vatandaşların buluşma noktası haline geldi.

Ev sahibi ve kiracıların ortak buluşma noktası haline gelen Boğazlıyan Sarraflar Caddesinde hizmet veren Yarol Emlak İşletme Sahibi  Nizamettin Yarol, “Şu anda kiralık evlerde ciddi bir hareketlilik var. Vatandaşların kiralık taleplerini karşılamaya çalışıyoruz” dedi.

Emlak sektörünü değerlendiren Yarol, sektörde hareketli günler yaşadıklarını belirterek, “Emlak sektörümüz geçmiş günlere nazaran yazın gelmesiyle biraz daha hareketlendi. Beklentimiz yaz ayı ile birlikte sektörde hareketliliğin artması. Emlak sektörü sadece daireden ibaret değil, arsa var, arazi var” diye konuştu.

Boğazlıyan’ın hemen hemen her mahallesinin güzide bir mahalle olduğunu aktaran Yarol, “Gerek memur tayinleri ve gerekse vatandaşların kiralık ev arayışlarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca ev ve arsa alım satımı hizmeti de veriyoruz. Vatandaşlar, hangi mahallede, hangi evler ne kadar? sorusu ile geliyor. Bizler de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ayrıca ev kiralama işlerinde mülkiyet sahibinden hiç bir şekilde komisyon ücreti alınmıyor” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM