• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
EMNİYET MÜDÜRÜ GÜNEŞ; GÖREVE BAŞLADI

EMNİYET MÜDÜRÜ GÜNEŞ; GÖREVE BAŞLADI

Terörle Mücadele’den Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü’ne Koruma Şube Müdürlüğü’nden Toplum Destekli Şube Müdürlüğü’ne kadar birçok görevi bugüne kadar layıkıyla yerine getiren, kariyeri başarılarla dolu Boğazlıyan’ın yeni İlçe Emniyet Müdürü Volkan Güneş, göreve başladı.

Emniyet teşkilatında başarılı çalışmalara imza atan tecrübesiyle görev yaptığı bölgelerde adından söz ettiren 3. Sınıf Emniyet Müdürü Volkan Güneş, görevine başladı.

“Boğazlıyan İçin Büyük Şans”

Parlak kariyerinde edindiği tecrübe ile ilçede asayiş başta olmak üzere sorunları en aza indirmeyi hedefleyen Emniyet Müdürü Volkan Güneş, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fatih Tarikci ve Haber Editörü Erol Tarikci’yi makamında misafir etti, Boğazlıyan’ın huzurlu bir ilçe olduğunu ve en az bir Boğazlıyanlı kadar hizmet edeceğini söyledi.

“Yeni Emniyet Müdürü Göreve Başladı”

Terörle Mücadele’den Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü’ne Koruma Şube Müdürlüğü’nden Toplum Destekli Şube Müdürlüğü’ne kadar birçok görevi bugüne kadar layıkıyla yerine getiren, kariyeri başarılarla dolu Boğazlıyan’ın yeni İlçe Emniyet Müdürü Volkan Güneş, Boğazlıyan’a atanmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Boğazlıyan huzurlu bir ilçe. Hepimizin amacı vatandaşlarımıza hizmet etmek etmektir. İnşallah burada da Boğazlıyan halkıyla basın ve kamu kurum ve kuruluşları ile muhtarların desteğiyle elimizden gelen hizmeti vermeye hazırız” diye konuştu.

1999 yılında Polis Akademisi’nden mezun olduğunu aktaran Güneş, “Daha önce Antalya ve Şanlıurfa illerinde Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’nde, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde, Havaalanı’nda ve bir çok ilde görev yaptım.

2020 atama döneminde Boğazlıyan’a tayinim çıktı. Gayet mutlu ve huzurluyum. İnşallah burada Boğazlıyan halkıyla basın ve kamu kurum ve kuruluşları ile muhtarların desteğiyle, Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Jandarmamız, İlçe Sağlık Müdürümüzün ve diğer özel kurum ve kuruluşların destekleriyle elimizden gelen hizmeti vermeye hazırız” dedi.

Pandemi sürecine de değinen Emniyet Müdürü Güneş, “İçişleri Bakanlığımızın talimatı ile denetimlerimizi artırdık. Vatandaşlarımızdan özellikle maske takmalarını ve sosyal mesafe ile hijyene dikkat etmelerini istiyoruz.

İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın üzerinde durduğu ve dünyanın gündemi olan coronavirüs ile ilgili arkadaşlarımız, vatandaşlarımız, kamu kurum ve kuruluşlarımız hep beraber, bununla beraber maske, sosyal mesafe gibi kurullara gerçekten uyalım.

İlçemizin tedbirlere verdiği destekten dolayı sağlık açısından da ön planda olmasında hepimiz birer adım atalım.  Başta meslektaşlarım olmak üzere benimle birlikte çalışan komiserlerimiz, memurlarımız, bekçilerimiz ve sizlerin destekleriyle burada elimizden gelen bütün çalışmalara hem destek olacağız, hem yeri gelecek öncülük olacağız, hem yanlarında duracağız. Allah hayırlı uğurlu eder, şu an için mutluyum. İnşallah vatandaşlarımız da bizlerle birlikte aynı bu kulvarda sürece destek olur.  Bu işler ekip işi. Bunu da başaracağımıza inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM