• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,17
 • BIST
  %0,47
EN GÜZEL ÇİÇEK ANNELERE

EN GÜZEL ÇİÇEK ANNELERE

Anneler gününün yaklaşması ile birlikte İlçemiz Moda Çiçekçilik raflarında seçkin çiçekler de yerlerini almaya başladı.

Yaklaşan anneler günü arefesinde çiçekçileri de alışveriş heyecanı sardı. Moda Çiçekçilik anneler günü hazırlıklarını tamamladı. Anneler Günü için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Moda Çiçekçilik sahibi Mehmet Baran, annelerini mutlu etmek isteyenlerin talepleri doğrultusunda, birbirinden ilginç çiçekli kutlama seçeneklerinin sunulduğunu söyledi.

-“ANNELER GÜNÜNE HAZIRIZ”-

Baran, yılbaşı, öğretmenler, sevgililer, anneler günü, kutlu doğum haftası gibi özel günlerin çiçekçi esnafının beklediği, yapılan alışverişlerle bir nebze olsun rahatladığı günler olduğunu belirterek, anneler günü için her türlü hazırlıklarını yaptıklarını belirtti.

Baran, sevgililer gününde kırmızı gülün, anneler gününde ise kırmızı karanfil, menekşe, kır çiçeklerinin daha çok satıldığını anlattı.

Bu günde müşterilerinin daha çok öğrenciler olduğunu dile getiren Baran, “Küçükler annelerini sevindirmek için harçlıklarını biriktiriyor. O gün geldiğinde 1-2 karanfil, bir demek kır çiçeği ile annesinin gönlünü alıyor. Elimizden geldiği kadar fiyatları düşük tutmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımız yüksek de değil” dedi.

Anneler gününün yaklaşmasıyla birlikte çiçekçilik alanında da hazırlıkların başladığını kaydeden Baran, şöyle konuştu:

“Anneler günü yaklaşıyor ve dünyadaki en yüce varlığımız olan annelerimize bu anlamlı günde bir şeyler sunabilmek için çalışıyoruz. Bu tür önemli günlerde bir sürü maliyetli hediyelerden çok, vereceğimiz bir buket çiçek annelerimizi daha fazla mutlu edecektir. Kimi zaman bir buket çiçek her şeyi anlatmaya yeter. Biz de annelerimizin bu büyük gününe hazırlandık ve onlara en güzel çiçekleri vermeye hazırız. Tüm annelerin anneler gününü kutlar, saygılar sunarım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM