• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %-0,57
 • ALTIN
  %0,19
 • BIST
  %-1,35
ENERJİK BAŞKAN

ENERJİK BAŞKAN

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, pandemi sürecinde de gönüllere dokunmaya devam ediyor. “Elimizde olsa denizi getirirdik, su arkasından gelsin diye kasabamızın en önemli noktalarından Yamaçlı Halk Pazarı Bölgesi ve Okul Bölgesini yeşillendiriyoruz” diyen Başkan Altıntaş, birçok alanda çalışmalarını yürütürken, yeşil alan çalışmalarına da büyük önem veriyor.

Yaptığı çalışmalar ve enerjisiyle dikkat çeken Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, “Her şey daha güzel bir Yamaçlı için” çıktığı yolda hizmetleri ile takdir toplamaya devam ediyor.

Siyasi çalışmalar içinde ‘en renkli kare’ olarak dikkat çeken Başkan Altıntaş, doğa sevgisini de ön planda tutup, insana hizmeti zihnen ve bedenen zinde tutuyor.

Yamaçlılı hemşerilerinin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için büyük bir özveriyle çalışan, örnek proje ve işlere imza atan Belediye Başkanı Altıntaş, pandemi sürecinde de yaptığı çalışmalar ile gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Boğazlıyan’ın ve Yozgat’ın en büyük beldelerinden olan Yamaçlı’da Başkan Şaban Altıntaş’ın gözetiminde Yamaçlı Belediyesi, birçok alanda çalışmalarını yürütürken, yeşil alan çalışmalarına da büyük önem veriyor.

BAŞKAN ALTINTAŞ; ELLERİYLE FİDAN DİKTİ

Beldede sosyal yaşam alanlarının kalitesini artırmak için  önemli adımlar atan Başkan Altıntaş, belde genelinde yeşillendirme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda; Yamaçlı Halk Pazarı Bölgesi ve Okul Bölgesine fidan diken Başkan Altıntaş, fidan dikip, ilk can suyunu verdi.

‘Daha Yeşil bir Yamaçlı’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren Yamaçlı Belediyesi, beldeyi yeşile büründürmeye devam ediyor.

“Elimizde olsa denizi getirirdik, su arkasından gelsin diye kasabamızın en önemli noktalarından Yamaçlı Halk Pazarı Bölgesi ve Okul Bölgesini yeşillendiriyoruz” diyen Başkan Şaban Altıntaş, dikilen her bir fidanın geleceğe yatırım olduğunun altını çizdi.

Dikilen her bir fidanın çocukların geleceğini inşa ettiğini vurgulayan Başkan Altıntaş, “Sosyal yaşam alanlarımızın kalitesini artırırken, daha yeşil bir Yamaçlı için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Cadde cadde, sokak sokak ağaçlandırma çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Kişi başına düşen yeşil miktarını her geçen gün daha da artırmayı hedefliyoruz” dedi.

İnsanların daha iyi yaşaması, daha sağlıklı yaşaması için insanları bilgilendirmek, bilinçlendirmek için bu tür çalışmaların da önemli olduğunu aktaran Başkan Altıntaş, “Dikilen her bir fidan çok önemlidir. Çünkü insanlar hava olmadan, su olmadan, yeterli besin kaynağına ulaşmadan ve bunlara temiz sahip olmadan yaşama şansı yoktur. Bu her canlı için başta insan olmak üzere doğada yaşayan tüm canlılar için önemlidir.

DOĞAYI KORUMAK İNSANLIK GÖREVİMİZ

Vatandaşların doğal güzellikleri koruması ve çevre temizliği konusunda bilinçlenmesi ve insanlarda farkındalık oluşturmak da çok önemlidir. İnşallah bundan sonraki süreçte Allah’ın bize bahşettiği bu güzellikleri koruma hususunda vatandaşlarımızın daha da dikkatli ve bilinçli olmasını istiyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM