• DOLAR
  13,4358
  %0,08
 • EURO
  15,2611
  %0,11
 • ALTIN
  794,51
  %-0,10
 • BIST
  2.042,89
  %0,04
ERKOÇ, TEŞEKKÜR ETTİ

ERKOÇ, TEŞEKKÜR ETTİ

Boğazlıyan’ın en büyük meslek kuruluşu olan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç, seçimli olağan genel kurulun ardından tüm esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’nın Genel Kurulu sonrası Başkan Nuri Erkoç’tan teşekkür açıklaması geldi.

5 Temmuz tarihinde yapılan ve üç adayın yarıştığı seçim sonrası esnaf ve sanatkarlar tarafından güven oyu alarak tekrar başkanlığına seçilen Nuri Erkoç, “En büyük irade sizin iradeniz. Sizin iradenizin dışında başka bir irade yoktur. Hepimiz kardeşçe, huzurlu bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde kongremizi gerçekleştirdik” dedi.

5 Temmuz’da gerçekleştirilen ve Nuri Erkoç’un yeniden başkanlığa seçilmesiyle sonuçlanan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’nın Genel Kurulu sonrası teşekkür açıklaması geldi.

Başkan Nuri Erkoç, Esnaf ve sanatkarların ülkenin can damarı olduğunu vurguladığı açıklamasında; “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Odamızın kapısı tüm esnaf ve sanatkarlara açıktır.

Seçim çalışmalarında yanımda  olan, desteğini her zaman hissettiğim dostlarıma, çalışma arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunar, seçimin esnaf ve sanatkarlarımız ile Boğazlıyan’ımıza hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

Başkan Erkoç, bundan sonraki süreçte de esnafların sorunlarının çözümü için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM