• DOLAR
  8,6482
  %0,24
 • EURO
  10,1591
  %0,41
 • ALTIN
  494,25
  %0,42
 • BIST
  1.399
  %0,94
ERKOÇ’A GÜVEN TAM

ERKOÇ’A GÜVEN TAM

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda kooperatifin 12 yıldır başkanlığını yürüten Nuri Erkoç, üyelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Seçimli Kurulu’nda, Başkan Nuri Erkoç, bir kez daha esnafın güvenini kazanarak 5’nci kez Başkanlığa seçildi.

Başkan Erkoç, birlik ve beraberliğe vesile olan Genel Kurul’a katılan tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür ederek, “Kooperatifimiz Türkiye geneline bakıldığında en güçlü kooperatiflerden birisi. Esnaf ve sanatkarımıza hizmet noktasında hassasiyetle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız ve ekibimizin özverileri ile ortaklarımızın geri dönüşleri ile başarımızı sürekli artırıyoruz” dedi.

Son iki aydır Boğazlıyan’ın gündemini meşgul eden Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Seçimli Genel Kurulu önceki gün gerçekleştirildi.

Tarihi kalabalığa sahne olan ve saat 12.00’de Kaymakam Kemalbey Anadolu Lisesi Bahçesi’nde gerçekleştirilen Genel Kurul’da üyeler tek tek listelerden kontrol edilerek kongre alanına alındı.

Başkan Nuri Erkoç, Volkan Yerlikaya ve Mustafa Aykut Kolat’ın yarıştığı seçimde, Divan teşekkül ettikten sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra gündemdeki maddelere geçilerek her bir üyeler tarafından oylanarak karara bağlandı.

Adaylardan Volkan Yerlikaya ve Mustafa Aykut Kolat tarafından verilen ve seçimin sandıkla yapılması önergesi Divan tarafından oylamaya sunuldu. Oylamada Kongre’ye katılan üyelerin çoğunluğu seçimin el kaldırma usulü ile yapılmasını tercih etti.

Divan Heyetine adaylar tarafından sunulan Başkan, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Bölge Birliği Temsilcileri ve yedek üyelerin isimlerinin yer aldığı liste sunuldu.

Yapılan oylamada Nuri Erkoç’un listesi üyelerin oy çokluğu ile kabul edildi. Oylama sonucunda Başkan Nuri Erkoç, Kooperatif’e 5’nci kez Başkan seçilerek bir kez daha güven tazelemiş oldu.

-“ERKOÇ; TEŞEKKÜR ETTİ”-

Genel kurul sonrası açıklamalarda bulunan Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nuri Erkoç, tüm ortaklara teşekkür etti.

Esnaf ve Sanatkarın her zaman yanında olduklarını vurgulayan Erkoç, oda kapısının herkese açık olduğunu ve plasman sıkıntının olmadığını dile getirdi, küçük esnaf ve sanatkarların ekonominin ve demokrasinin temel unsurları olduğunu ve bu sınıfın yaşamasının şart olduğunu söyledi, “seçimin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Her zaman birlik ve beraberlik yana olduklarına işaret eden Başkan Erkoç, kendisine ve ekibine verilen desteğe teşekkür etti. Başkan Erkoç, “Biz sorunları çözmek için tüm şartları zorluyoruz. Sorunların ortak noktada çözülebileceğini biliyoruz. Bunun için her zaman birlik ve beraberlikten yanayız. Kooperatifimiz Türkiye geneline bakıldığında en güçlü kooperatiflerden birisi. Esnaf ve sanatkarımıza hizmet noktasında hassasiyetle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız ve ekibimizin özverileri ile ortaklarımızın geri dönüşleri ile başarımızı sürekli artırıyoruz. Tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Kongrede, Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu’na Nuri ERKOÇ, Adem TOZ, Salim KİBAR, Nusret YÜCEL ve Uğur PAŞAOĞLU ile Denetim Kuruluna ise Hacı AKDOĞAN ve Ekrem ASLANDOĞAN seçildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM