• DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,0407
  %0,23
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
Eşit Hizmet Anlayışı Takdir Topluyor

Eşit Hizmet Anlayışı Takdir Topluyor

Boğazlıyan Belediyesi tarafından eşit hizmet anlayışı ile ilçenin her köşesine hiçbir ayrım yapılmadan verilen hizmetler, Boğazlıyanlıların takdirini topluyor.

Boğazlıyan Belediyesi’nin ilçe genelinde kazandırdığı hizmetler 7’den 70’e tüm vatandaşlar tarafından takdir topluyor.

Boğazlıyan’a yönelik hizmetler hız kesmeden devam ediyor. İhtiyaç duyulan hizmetler bir bir yerine getirilirken, belediyenin bugüne kadar imza attığı sayısız proje ile de vatandaşın hayatını kolaylaştırıyor.

-“BAŞKAN ERDAL; GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette gazetemiz yazı ailesi ile bir süre görüşen Başkan Erdal, belediye hizmetlerinin hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

-“ŞEHİT MURATDAĞI HATIRA ORMANI”-

Boğazlıyanlı Şehidimiz Mehmet Muratdağı için hatıra ormanı çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Erdal, “Devletimiz ve Milletimiz sonsuza kadar var olsun diye Şehitlik mertebesine ulaşmış Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı’nın adını sonsuza kadar yaşatacağız. Milletimizin her ferdi son nefesini verene kadar Şehitlerimizi unutmayacaktır, Ruhları Şad Olsun” dedi.

-“YEŞİL ATAK PROJESİ”-

Boğazlıyan Bahariye köyünde yeni bir orman alanı için, Kayseri Orman Bölge ve Çayıralan Orman İşletme Müdürlüğü ile bir araya gelerek yer tespitinde bulunduklarını aktaran Başkan Erdal, “Bahariye köyünde 105 Bin metrekare alana sahip bir orman alanı oluşturuyoruz ve İsmini de Afrin Şehidimiz Mehmet Muratdağı olacak” dedi.

“Hizmete geldiğimiz günden itibaren verdiğimiz vaadlerimizi yerine getiriyor ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” diyen Başkan Erdal, “Her şey büyüyen, yenilenen ve gelişen Boğazlıyan için” ifadelerinde bulundu.

-“İÇME SUYU PROJESİNDE GEÇİCİ KABUL TAMAMLANDI”-

Başkan Erdal, ayrıca “Kayseri İller Bankasının en büyük projesi olan Boğazlıyan İçme suyu Projesinde geçici kabulü tamamlandı. Sadece Boğazlıyan’ın değil hizmet alanımız dışındaki Çalapverdi Köyümüzün de su sıkıntısını çözdük. Her zaman önce Hak dedik, önce Devlet dedik hep çalıştık. Ne mutlu bize, bu Devletin, bu Milletin hizmetkarıyız” diye konuştu.

-“BOĞAZLIYAN’A RENK KATACAK”-

Belediye Başkanı Hamdi Erdal, tarihi Boğazlıyan şehir Hamamın restore çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini söyledi. Boğazlıyan İlçe otogarı yanında bulunan alana galerici esnafları için bir projeye daha imza attıklarını anlatan Başkan Erdal, “Modern şehircilik anlamında birçok projeyi ilçemize kazandırdık. Bunlardan biride oto galericiler sitesi. Proje ile birlikte oto galerici esnafımızın da iş hacmi önemli ölçüde artacaktır” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM